Ново
EuisdanAA Месинг 1/2PT Famele Тема Внатрешно Вертикална Пролет Натоварени Проверете Вентил(Válvula де retención един resorte вертикална en línea rosca de Famele де latón 1 / 2PT

EuisdanAA Месинг 1/2PT Famele Тема Внатрешно Вертикална Пролет Натоварени Проверете Вентил(Válvula де retención

Достапност: Залиха
DEN 287.76

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1/2 PT;Материјал : Месинг.Медиум : Вода;Женски Навој Дијаметар : 20mm.Вкупната Големина : 34 x 48mm/1.3" x 1.9"(Max.Дијаметар*Висина);Боја : Gold Tone(Tamaño вкупно : 34 x 48 mm / 1,3" x 1,9" (diámetro máximo * altura); Боја : tono дорадо".Тежина : 91g;Пакет Содржина : 1 x Пролет Проверете Вентил(Peso : 91 g; Contenido del paquete : 1 x válvula де retención де resorte.Euisdan AA Месинг 1/2 PT Famele Тема Внатрешно Вертикална Пролет Натоварени Проверете Valve Brass пролет проверете вентил, вертикален проток, месинг заврши тело.20mm дијаметар женски навој дупка.Опис на Spanish Válvula де retención един resorte вертикална en línea rosca de Famele де latón 1 / 2 PTNombre del producto : Válvula де retención де resorte; Tipo : Tipo vertical Tamaño де ла rosca : 1 / 2 PT; Материјал : Latón Medio : agua; diámetro де ла rosca hembra : 20 mm Tamaño вкупно : 34 x 48 mm / 1,3" x 1,9" (diámetro máximo * altura); Боја : tono dorado Peso : 91 g; Contenido del paquete : 1 x válvula де retención де resorte.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење...

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Scroll