Ново
Млеко во Прав Кутија, Преносни Влага Доказ Нема Истекување Млеко во Прав Диспензерот за Дома за Патување за Чување Млеко во Прав Овошје, Бонбони(Розова, L)

Млеко во Прав Кутија, Преносни Влага Доказ Нема Истекување Млеко во Прав Диспензерот за Дома за Патување за

Достапност: Залиха
DEN 330.96

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.Млеко во прав scraper, погодно за мајките да се справат со количеството на млеко во прав на отворено.Може да се користат за складирање на млеко во прав, овошје, бонбони или други храна за бебиња.Слоевит дизајн со капак, моќен U-облик тока, добра запечатување, нема истекување и влага доказ.Ова млеко во прав фармацевт е направен од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.Слоевит дизајн со капак, добра запечатување, лесно за чување во прав, не е лесно да излегуваат во јавноста.Мали димензии и лесен, удобен за носење.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни PP материјал, кој е издржлив, безбеден и без мирис.2. Млеко во прав scraper, погодно за мајките да се справат со количеството на млеко во прав на отворено.3. Слоевит дизајн со капак, моќен U-облик тока, добра запечатување, нема истекување и влага доказ.4. Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.5. Може да се користат за складирање на млеко во прав, овошје, бонбони или други храна за бебиња.6. Мали димензии и лесен, удобен за носење.Спецификација : Предмет Тип : Млеко во Прав Dispenser Material : PPOptional Боја : Сина, Розова, Green Optional Големина : Мали Димензии, Големите Size Item Големина : 14 * 12 * 7cm / 5.5 * 4.7 * 2.8 инч( Големи Димензии ), 12 * 8.5 * 7cm / 4.7 * 3.3 * 2.8 инч( Мали Димензии )Пакет Тежина : Околу. 169g, 210g Пакет Листа : 1 * Млеко во Прав Dispenser Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Milk Powder Dispenser
Material:
PP
Optional Color:
Blue, Pink, Green
Optional Size:
Small Size, Large Size
Item Size:
14 * 12 * 7cm / 5.5 * 4.7 * 2.8inch( Large Size ), 12 * 8.5 * 7cm / 4.7 * 3.3 * 2.8inch( Small Size )
Package Weight:
Approx. 169g, 210g
Package List:
1 * Milk Powder Dispenser :
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Поврзани производи

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Scroll