Ново
40mm G1/4in Нишка Вода за Ладење Фитинг Машки да се Женски Внатрешна Хексадецимален М8 Фиксна со Запечатување за Компјутер Вода Кул Систем(Сребро)

40mm G1/4in Нишка Вода за Ладење Фитинг Машки да се Женски Внатрешна Хексадецимален М8 Фиксна со Запечатување

Достапност: Залиха
DEN 196.56

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл. 4mm/0.16 во, а висината е околу. 40mm/1.57 во. [Electroplating Обработка] Изработени од црна обложени месинг, на површини се electroplated, хард црево фитинг е издржлив, со долг животен век. [Одредување на Метод] Користење на внатрешен хексадецимален М8 одредување на метод, ова G1/4in машки да се женски extender фитинзи е многу лесен и едноставен за инсталирање. [Thread] се користи софистицирана технологија на производство, со парична казна изработка, темата на вода запре приклучок е машки и женски G1/4in. [2 Бои на Располагање] Постојат 2 различни бои, кои можете да изберете, вклучувајќи црна и сребрена, можете да изберете според вашата желба.Функција : 1. [Thread] се користи софистицирана технологија на производство, со парична казна изработка, темата на вода запре приклучок е машки и женски G1/4in.2. [Одредување на Метод] Користење на внатрешен хексадецимален М8 одредување на метод, ова G1/4in машки да се женски extender фитинзи е многу лесен и едноставен за инсталирање.3. [Electroplating Обработка] Изработени од црна обложени месинг, на површини се electroplated, хард црево фитинг е издржлив, со долг животен век.4. [2 Бои на Располагање] Постојат 2 различни бои, кои можете да изберете, вклучувајќи црна и сребрена, можете да изберете според вашата желба.5. [Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл. 4mm/0.16 во, а висината е околу. 40mm/1.57 во.Како да го Користите : Користете directly Specification : Предмет Тип : Extender Fitting Material : Висок Квалитет на Првата Класа Brass Model : BYCZT-C40 Specification : Должина : Околу. 45mm / 1.8 во(Вклучува Тема), со Дијаметар : Прибл. 17.8 mm / 0.7 in Thread : Женски G1/4in, Машки G1/4in Accessories : Бела Силикони Запечатување (Инсталиран), Црна Запечатување (Резервни) (Бело е Долг Живот Силикони Запечатување Прстен, Црна е, Висока Температура Отпорни Запечатување Прстен)Одредување на Метод : Внатрешна Хексадецимален М8 Fixed Surfaces Третман : Electroplating, Електрофореза Пакет Листа : 1 x Extender Fitting1 x Запечатување Прстен.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Extender Fitting
Material:
High Quality First Class Brass
Model:
BYCZT-C40
Specification:
Length
Thread:
Female G1/4in, Male G1/4in
Accessories:
White Silicone Sealing (Installed), Black Sealing (Spare) (White is Long Life Silicone Sealing Ring, Black is High Temperature Resistant Sealing Ring)
Fixing Method:
Inner Hex M8 Fixed
Surfaces Treatment:
Electroplating, Electrophoresis
Package List:
1 x Extender Fitting1 x Sealing Ring :

Поврзани производи

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење...

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Scroll