Ново
FEJWNG за Напојување на Модулот AC 110v 220v да DC 12V 6A AC-DC Префрлување Напојување Одбор Промоција

FEJWNG за Напојување на Модулот AC 110v 220v да DC 12V 6A AC-DC Префрлување Напојување Одбор Промоција

Достапност: Залиха
DEN 1104.24

Влезен напон : AC85-265 V.Фрекфенција : 50 HZ/60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A-8 A.Излезна моќност : 100 W.Материјал : Електрични components Specifications : Влезен напон : AC85-265 VFrequency : 50 HZ/60 HZOutput напон : DC 12 VOutput струја : 6 A-8 AOutput моќ : 100 WOvervoltage заштита : yes Over тековната заштита : yes Size : Види picture No мало package Quantity : 1 Pc Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!!Пакетот вклучува : 1 Pc x Префрлување напојување на модулот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење...

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S ♦ Т

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Scroll