Ново
zenglingliang Кујна Utensil Носителот Мултифункционален PP Utensil Носителот на Прибор за јадење Flatware Drainer Складирање Кутија Лажица Вилушка стапчиња за јадење Кујна Организатор

zenglingliang Кујна Utensil Носителот Мултифункционален PP Utensil Носителот на Прибор за јадење Flatware Drainer

Достапност: Залиха
DEN 1373.52

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.Совршен додаток за организирање и зачувување на вашите flatware и прибор.На дното на оваа садовите за складирање кафез е празен, тоа може да ви помогне да се исцеди водата во садовите, да ги задржи на садови сува во секое време.Може да се користи во кујната за да ги организирате повеќето прибор за готвење, whisks, маша, гранки, лажици и сл.Оваа flatware организатор натпревари убаво со стилот на најпознатите кујни, нуди пријатна, селски талент дека некој би се дефинитивно љубов!.Компактен и заштеда на Простор : Зачувате простор и уживаат огромна сума на капацитетот!Име : прибор за јадење rack Product Големина : 16*15*19cm Производ материјал : пп ве Молиме имајте во предвид : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот садови решетката.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Scroll