Ново
MCARCAR КОМПЛЕТ за во Автомобил Rearview Огледало Покрие Капи Одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i xDrive 2020-2021 Автомобил Вратата Крило Огледало Покрие Замена Стил

MCARCAR КОМПЛЕТ за во Автомобил Rearview Огледало Покрие Капи Одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i

Достапност: Залиха
DEN 1919.76

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 2020-2021. *Премиум Материјал : Ова огледало покритие за BMW Серија 4 G22 е направен од висок квалитет на ABS, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност исчезнат. *Лесен за Инсталација : Директна замена.Нема промена, сечење, или дупчење што се бара, кој е цврсто, и не е лесно да падне. *Извонредна Функција : Ова огледало капа за G22 ќе го персонализирате и ажурирање на изгледот на вашето возило, да се создаде уникатен спортски линија. *Превозот и Гаранција : Нормално трае 5-10 работни дена да се доставуваат еднаш се испраќаат надвор.Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.Fitment : За BMW 420i Gran Coupe 2021 База Hatchback 4-Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 430i 2021 Купе Купе 2-Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 430i 2021 База Купе 2-Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 430i x Drive 2021 База Купе 2-Врата 2.0 L 1998 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged Спецификација : Материјал : АБС Боја : Сјајна Црна Процес : Вакуум калапи Пакување : Polyfoam кутија Fitment Тип : Замена Стил Функција : Висок Квалитет на УВ-Заштитени Јасно Слој.Површината е shinning и мазна.Лесен за инсталација и чиста.Импресионира со своите фитинг точноста и ја нагласува спортски линии.Додадете downforce,одвои струење ,подобрување на стабилноста ,намалување на потрошувачката на гориво.Вградени пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S ♦ Т

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll