Ново
EKO Ecocasa Чекор Бин 15 + 15 + 15L, од не ' Рѓосувачки Челик Мет

EKO Ecocasa Чекор Бин 15 + 15 + 15L, од не ' Рѓосувачки Челик Мет

Достапност: Залиха
DEN 3359.76

На 'престој-open' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пластична кеса.Опис на производот Правоаголна Педалата за Отпадоци во Бранеа од Нерѓосувачки Челик со Анти-Отпечатоци слој и рачките направени од синтетички материјал.Опремени со мека затворање капаци.Две педали обезбеди посебен пристап до две облоги (2x15 + 1x15l) изработени од синтетички материјали за сортирање ѓубре.На 'остане Отворена' Функција Држи капакот во отворена позиција да овозможи лесно чистење на целата лагер или c закачалка торба.Сет Содржи : Една корпа за отпад.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S...

Професионална и Надгради : надградена нокти поставување ви овозможува најдобрата грижа за вашето лице,

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Scroll