Ново
10.25 1920HD Екран Надградба на Екранот Следи 4G LTE Мултимедијален Плеер Андроид 10 GPS Навигација за 3 Серија 2006-2012 E90 E91 E92 E93

10.25 1920HD Екран Надградба на Екранот Следи 4G LTE Мултимедијален Плеер Андроид 10 GPS Навигација за 3 Серија

Достапност: Залиха
DEN 14352.00

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 2006-2012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме контактирајте со нас прво.Андроид 10.0 оперативен СИСТЕМ : најновите Андроид 10.0 OS, 1920*720 резолуција, IPS high-definition квалитет на сликата, појасно и повеќе убава слика.Исто така можете да уживате побрзо да работи со 8-Core ПРОЦЕСОР 4 GB RAM меморија И 64 GB ROM.Оригиналниот автомобил стил : Изгледа поубаво.Тоа е да го замени оригиналниот екран со 10.25 инчен android екран надградба, оригиналните ОЕМ Радио/CD главата единица чува, Plug and Play директно.Безжична Car Play : Car Play е попаметен, побезбедно начин да го користите вашиот i Phone додека возите.Поддршка оригинални автомобил контрола : Поддршка за вашиот оригинален автомобил knob контрола и вашата оригинална воланот, копче за контрола, да ги задржи вашиот диск повеќе безбедност.Чувајте Вашиот Автомобил и Уживање на највисоко ниво Забава на Way Perfect избор : 1. Надградба на Вашиот Автомобил Фабрика Радио Екран во Интелигенција Автомобил Мултимедијални System2. Поддршка за Навигација Function Car Екран на Допир за поддршка на навигацијата функција, можете да ја инсталирате повеќето навигација стан во единицата.Како што се Google Map, IGO, Waze, Sygic и така on3. Засилувач System Retains оригинални влакна оптички звучен систем.E.г.вашиот Harman Kardon Configuration параметар : 1. ПРОЦЕСОРОТ : 8 јадра : 64-битна A53, главниот фреквенција 2.0 G, 14nm LPP процес. 2. RAM МЕМОРИЈА : 4 GB / ROM : 64 GB3. LCD : Hann Star 10.25 инчен HD IPS LCD 1920*720 resolution4. Bluetooth и Микрофонот вградени во 4 G и Wi-Fi built-in за мрежа connection5. Поддршка за Безжичен Car Play и Android Auto(преку USB конекција) 6. Оперативен СИСТЕМ : Android10.0, GPS, Wi-Fi,4 G LTE, BT, Безжични Car Play, Canbus вграден во.Екран на допир, i Drive knob контролер вклучени.Применливи Модели & Години : GPS Навигација Компатибилен со 3 Серија E90 E91 E92 E93 2006-2012 без екран на dashboard Package вклучуваат : 1 x Автомобил screen1 x Mount All Кабли.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Scroll