Ново
01 02 015 Светлина, Црна 48 Монистра Светлина DC 5V 2A Пополнете Светлината ABS USB за Состанок за Видео за Интернет Емитување

01 02 015 Светлина, Црна 48 Монистра Светлина DC 5V 2A Пополнете Светлината ABS USB за Состанок за Видео за

Достапност: Залиха
DEN 400.80

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телевизија емитува светлина пополнување, фотографија светлина пополнување.Материјал : производот е изработен од ABS материјал, силни и отпорни на абење, таписерии изработка, се чувствуваат.USB Порти : Повеќе енергија опции се достапни, бидејќи сите USB порти може да се користи за да се поврзете видео клип светла, како што се компјутери, лаптопи, мобилни моќ или на телефон полначи.Извор на светлина : На производ има три видови на извор на светлина, бела светлина, топло светло и топло бела светлина, секоја светлина извор има десет видови на прилагодливи.Мулти Цел : светилка има кружен дизајн, повеќе униформа светлина изложеност од фиксен, крути, shadowless светилка.Мека светлина не е блескави, тоа е, исто така, мини кружни светилка.Тоа може да се широко се користи за далечински работа, видео, шминка, читање, итн.Функција : 1. Кружен дизајн, мулти‑цел.Светилка има кружен дизајн, повеќе униформа светлина изложеност од фиксен, крути, shadowless светилка.Мека светлина не е блескави, тоа е, исто така, мини кружни светилка.Тоа може да се широко се користи за далечински работа, видео, шминка, читање, итн.2. Повеќе моќ опции се достапни, бидејќи сите USB порти може да се користи за да се поврзете видео клип светла, како што се компјутери, лаптопи, мобилни моќ или на телефон полначи.3. Светлината на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телевизија емитува светлина пополнување, фотографија светлина пополнување.4. Производот има три видови на извор на светлина : бела светлина, топло светло и топло бела светлина, секоја светлина извор има десет видови на прилагодливи.5. Производот доаѓа со клип, и сунѓерот подлога додава во клипот не само клип објектот цврсто, но, исто така, нема да го оштети вашиот работи.Спецификација : Предмет Тип : Прилагодлив Прстен Пополни Light Material : ABS+PCColor : Black Power : 8 WLight Монистра : 48 PCLight : Бела Светлина, Топла Светлина, Топло Бела Light Color Температура : 3000-5800 KPower Снабдување Интерфејс : USBPower Набавка : DC 5 V 2 AWeight : Прибл. 367g / 12.9 оз Пакет Листа : 1 x Прстен Light1 x Клип со Топката Главата.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Adjustable Ring Fill Light
Material:
ABS+PC
Color:
Black
Power:
8 W
Light Beads:
48 PC
Light:
White Light, Warm Light, Warm White Light
Color Temperature:
3000-5800 K
Power Supply Interface:
USB
Power Supply:
DC 5V 2A
Weight:
 Approx. 367g / 12.9oz
Package List:
1 x Ring Light1 x Clip with Ball Head :

Поврзани производи

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Издржливи ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки.Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Професионална и Надгради : надградена нокти поставување ви овозможува најдобрата грижа за вашето лице,

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Scroll