Ново
Jabra Елита 85h Безжична Бучава-Поништување на Слушалки, Црно – Над Увото Bluetooth Слушалки Компатибилен со iPhone и Android - Вграден Микрофон, Долго траење на Батеријата - Дожд ?

Jabra Елита 85h Безжична Бучава-Поништување на Слушалки, Црно – Над Увото Bluetooth Слушалки Компатибилен со

Достапност: Залиха
DEN 7560.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .БЛОКИРААТ НЕСАКАНИТЕ од буката во ПОЗАДИНА : Jabra Елита 85h Безжичните Слушалки се конструирани за најдобар безжична повици и музичкото искуство со Smart Sound; Smart Активен Бучава отказ реагира на животната средина, вклучување ако го детектира бучавата во позадина.SMARTSOUND АУДИО : револуционерен Smart Sound Аудио технологија во овие Bluetooth слушалки анализира вашата звучна средина и автоматски се однесува на вашата персонализирана аудио за да ги даде на звук ќе треба, кога ви треба.ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА СЛУШАЛКИ : До 36 часа на батеријата на едно полнење (со АНГ вклучен), и брзо полнење на 5 батеријата часа во 15 минути; Слушате од почетокот на ден за да на крајот со овие бучава поништување на слушалки.НЕСПОРЕДЛИВ на КВАЛИТЕТОТ на ПОВИКОТ : напредна технологија користи 6 од 8 изграден во микрофони за подобрување на квалитетот на повикот и блокира позадина и правец на бучава; Ова им овозможува кристално јасен звук, па можете да остварувате и да примате повици во целосна доверба.ОТПОРЕН на ВОДА : Без разлика на елементи, вие сте подготвени да одите каде со уверение вода и ветер отпорна слушалки технологија и нано обложување на внатрешните компоненти.Плус, нема досаден жици во овие Bluetooth безжични слушалки.Jabra Елита 85h Безжична Бучава Поништување на слушалки се конструирани за најдобар безжична повици и музичкото искуство со Smart Sound, и можете да го персонализирате вашиот звук искуство за различни ситуации со Jabra Звук плус стан.Кога ќе го спарите вашиот уред (слушалки се компатибилни со i Phone и Android) со Jabra Звук плус стан, револуционерна Smart Sound автоматски се приспособува на аудио искуство врз основа на вашите поставувања, кои ви даваат аудио која е совршено одговара на вашата околина.На пример, Елита 85h Бучава Поништување на Слушалки може да се детектира автоматски кога ќе се обучуваат и да се префрлате на Паметни Активен Бучава Отказ, блокирање на бучава околу вас, или да се препознае кога ќе се обучуваат платформа, и да им овозможи на Hear Through функција.Преку Jabra Звук плус стан можете да го персонализирате вашиот звук искуство за различни ситуации.Работен опсег : До 10 метри (33 стапки).USB кабел должина : 30 cm.Индивидуализира music settings понуда изедначување врз основа на нивоата на бучава околу вас, комбинирани со цел да се вградени звучници за исклучителни музички јасност.Сите до 36 часа на батеријата на едно полнење (со АНГ на).Нашите напредни 8 микрофон дизајн – 6 на кои се за повици, најмногу што некогаш сум ја стави во нашите слушалки – ви дава ефективни правец на намалување на шумот и кристално јасна разговор на повици.Можете исто така да веднаш се поврзете на Алекса, Siri и Google Асистент.Елитата 85h преку слушалки на уво, исто така, има уверение дожд отпорни на издржливост, благодарение на нано обложување на внатрешните компоненти, со 2 годишна гаранција против вода и прашина, а вие може да го прилагодите вашиот слушалки со Jabra Звук плус стан за Smart Sound карактеристики, вклучувајќи ги и персонализирани подесувања.Потврдена од страна на Делта, 03 01 2019. Оперативен систем зависни Регистрација задолжителни со Jabra Звук плус стан.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

Scroll