Ново
ZWNAV 12.1 инчен Android Тесла Стил Радио за Хонда Спогодба 2012-2017 Автомобил Стерео Autoradio 2 din GPS Навигација Мултимедијален Плеер DSP Безжична Carplay (4GB+128GB)...

ZWNAV 12.1 инчен Android Тесла Стил Радио за Хонда Спогодба 2012-2017 Автомобил Стерео Autoradio 2 din GPS

Достапност: Залиха
DEN 13920.00

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3399 PX6 Hexa-core процесор Двојно архитектура : dual-core Cortex-A72 + quad-core Cortex-A53 архитектура, 64-битна,Главниот фреквенција надминува 1.8 GHz Со 4 GB RAM меморија+128 GB ROM меморија, тоа се работи без проблеми, и има доволно простор за складирање на музика и видео. ★Full HD IPS Екран, се Врати на вистински бои на животот.Користење Мали-T860 слика процесор, повеќе моќни чип може да се направи видео репродукција неспокојот, и можете да уживате во 4 K ниво, јасни слики. ★Вграден DSP со TDA7850 моќност засилувач чип, Мулти-бенд на вредноста, говорникот рамнотежа поставување, звук областа на контрола, супер subwoofer, ве стави во центарот на звучен бран, претворајќи секој возење во концертна сцена. ★Користи NXP6686 радио модул, да ги поддржуваат RDS функција, можете исто така да додадете DAB модул.Задржи чекор со животот динамика.За Хонда Спогодба 2012 - 2017. ПРОЦЕСОРОТ Процесор : PX6 RX3399 Шест-Core 64bit.Dual-core Cortex-A72 + quad-core Cortex-A53 архитектура, 64-битна,Главниот фреквенција надминува 1.8 GHz.Можете да ја проектот софтверот на телефонот за нашите производи и контрола на софтверот на телефонот на екранот.За iphone, можете да се поврзете безжично.За андроид телефони, треба да го симнете android автоматски на вашиот телефон и поврзете преку USB.Комплетите со 16 фреквенција, 4*50 W стерео, засилувач IC : TDA7850,.Smart бас-подобрување на басот ефект.Јачина и бас филтри-го достави точни звук.Рамнотежа и го одложи-за да се осигура дека секој говорник пренесува звукот што го слушам на вашите уши во исто време.High-definition видео излез, можете да се поврзете на задното седиште екран за споделување на содржина на радио екран со вашето семејство и пријатели.Вграден GPS приемник модул со надворешна GPS антена.Поддршка на онлајн и офлајн Navi апликации.Поддржува Google Maps, Sygic, Waze и сите други навигациски софтвер е компатибилен со Android OS.Поддршка FM, AM радио фрекфенција.Поддршка RDS функција.Поддршка обратен видео текст.Поддржува AHD камери.Поддршка 360 панорамска камера.Вграден-во обратен песна линија, која може да се вклучува и исклучува во прилагодувањата.Вграден микрофон и слободен надворешен микрофон.Со A2 DP : Поддршка.Може да се реализира јасно hands-free повици, да го синхронизирате вашиот именик, брзо да пребарувате за контакти.Два софтвери, како што навигација и видео, може да се работи на екранот во исто време.Некои софтверски функции конфликт, и сплит екран функција не може да се врши.Можете да даунлоадирате различни софтвер на радио екранот, како што се : youtube, Facebook, Instagram, Твитер, Tiktok, итн.Со wifi антена, можете да се поврзете со wifi или мобилен телефон "жешко" место мрежа.Опремен со два USB интерфејс продолжување кабли, можете да се поврзете со DVR, DAB, TPMS и други уреди за да се прошири на повеќе функции.Поддршка lossless музика формат.слика процесор Мали-T860, поддржува 4 K видео репродукција.Можете да ја проект на екранот на телефонот за да радио екран за прикажување,тоа е како огледало.За Хонда Спогодба 2012 - 2017 CPU Процесор : PX6 RX3399 Шест-Core 64bit Dual-core Cortex-A72 + quad-core Cortex-A53 архитектура, 64-битна,Главниот фреквенција надминува 1.8 GHz.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето �

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ�

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија, �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго�

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова�

Употреба на високотехнолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со шт

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал : �

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо�

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол�

Scroll