Ново
Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрива Црна Daisy Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање на Датотека Папка за 3-Дупки Додатен Хартија Лабава Лист Ли

Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрива Црна Daisy Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање

Достапност: Залиха
DEN 227.76

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, полу-транспарентно врзивно покрие направете го тоа лесно за проверка на внатрешната страница јасно.Никел-обложено заврши нерѓосувачки челик брзо копче затворање и круг врзивно прстен да се рефил или да го замени хартија, патент џебови итн лесно;.Врзивно покрие заштитник е со прекрасна daisy дизајн на површината и мали џебови во внатрешноста, која може да се одржи photocard да DIY вашиот планер, правење на вашиот врзивно повеќе живописни;.Брзо копче затворање механизам за лесно отворање или затворање на врзивно средство, кое може да се заштити внатрешната страна добро и да се спречи страници од испаѓање;.Лаптоп врзивно покрие големина е 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"); Врзивно круг прстен внатрешниот дијаметар е 20mm(0.79"), погодни за refillable 3-дупки хартија, врзивно џебови, врзивно dividers, лабава лист лаптоп врзивно планер и така натаму;.Симпатична врзивно е погодна за домашни, училиште, канцеларија употреба, со џеб големина за лесно носење, Тоа може да биде putted во вашиот џеб, чанта, bagpack.Мини големина, но мулти-функционални, Тоа може да се користи за дневник), memo (мемо подлога, списание, планот или билети, пари, фактура и др мали шансите и завршува организаторот.Мини големина : 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"). 3 Pcs нерѓосувачки челик врзивно круг прстен.Засилен покрие страна.Полу-транспарентно да се погледне за црна/виолетова daisy, јасно се погледне за другите.DIY симпатична циклуси за лесно носење.Малиот џеб да се одржи симпатична картички да ги красат.Розово злато, црна, бела, црна боја круг прстен, брзо копче затворање.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка заштитник.Бела, виолетова, црна, розово злато круг прстен. 20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет лаптоп.Мини големина, лесни, преносливи.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка protector White, виолетова, црна, розово злато круг ring20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет notebook Mini големина, лесни, преносливи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

Scroll