Ново
SCOKIE мачка обновување одговараат на куче операцијата за обновување одговараат на мачка обновување одговараат за абдоминална рани по хирургија стерилизација weaning а

SCOKIE мачка обновување одговараат на куче операцијата за обновување одговараат на мачка обновување одговараат

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветеринари обично се советува мачки да се носат стерилизација одговара по мачка хирургија.SCOKIE е меѓународен бренд, и ние се вклучени во полето на toiletries, медицински потрошен материјал, градинарство, материјал за обработка, пет материјали и пет болници.Сепак, мачки не го прифати газа како луѓето го прават, па сите тие можат да направите е да купите стерилизација облека.Стави го отсече броеви во мали кругови.На пропустливост на воздух на куче хируршки закрепнување одговараат на женски мора да стигне до воздухот пропустливост на газа.Прилагодливи еластична тока за мачки од различни големини.Обрачот s хирургија.Може да се користи за време на мачка болест на кожата лекови.Домашни миленици би можеле да легнете удобно, тоа им овозможува на вашата мачка да направи нешто без чувство на попречена, Тие можат да пијат вода и јадете храна слободно.Висок квалитет мека и дише ткаенина. 【ТЕШКО ДА се ИЗБЕГА】:Ние подобрување на дизајнот на оваа мачка onesie за мачки по операцијата за да одговара на миленичиња подобро, така што тие не сакаат да се обиде да избега.Затворете го капакот нежно, тоа на крајот ќе стане вашиот ексклузивни број на мобилен телефон плоча.По операцијата, мачка ќе се лижат раната и се фрламе.Мачките се природно активна.Ние дури и да подготви домашно милениче театар веднаш до канцеларија, каде што секој вработен може да донесе своето милениче да работат.Мачка дезинфекција одговараат x1 Small бел x1 DIY анти-изгубени мобилен телефон лиценца x1. 【Трето : Breathability】 : Ние луѓето обично заврши газа после операцијата, бидејќи газа е повеќе дише.Ние веруваме дека само во оваа атмосфера можеме да направи совршен производи.Затворете го капакот нежно, тоа на крајот ќе стане вашиот ексклузивни број на мобилен телефон плоча.Изборот на материјали ќе помогне на мачка лекување на рани и нема да бледнее, деформација, статички електрицитет, итн. Користете мали ножици да се отсечени броеви што треба.Ние соработуваме со земји како велика Британија, Шпанија, Јужна Кореја, Кина, Хонг Конг (Кина), Сингапур и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето �

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија, �

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо�

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо�

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ�

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго�

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење...

Scroll