Ново
Кутии Брзо BFPB4087 Рамен 3 Мили Поли Кеси, 10 x 48, Јасна (Пакување од 500)

Кутии Брзо BFPB4087 Рамен 3 Мили Поли Кеси, 10 x 48, Јасна (Пакување од 500)

Достапност: Залиха
DEN 5120.16

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на влага.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува фду и usda спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со импулс sealers. 10 x 48 инчи - 3 мили рамен поли кеси.Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на влага.КЕСИ се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со inpulse sealers.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење 3 D Solutec

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Употреба на високотехнолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со шт

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Scroll