Ново
8 Поставени Вкупно 400 Посочи Совети Јасно Помине Стапови Помине Уметност Резерви се Прикаже на Одборот за Помине Уметност полски Екранот и Дома, DIY,транспарентна

8 Поставени Вкупно 400 Посочи Совети Јасно Помине Стапови Помине Уметност Резерви се Прикаже на Одборот за

Достапност: Залиха
DEN 431.76

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА - Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DIY алатки за нокти дизајн за обука, како што се 3 D помине уметност, вградени помине уметност, итн.Голем за двете професионални помине уметност специјалисти и почетници.КВАЛИТЕТОТ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ СТАПОВИ - Високо-квалитетни пластични материјали направени помине уметност стапчиња со транспарентни боја и мазна површина за обезбедување на оригиналната боја на квалитетот и што го прави лесно да се примени и убаво да се одржи на боја без одвојување или streaking.КОЛИЧИНА И ОРГАНИЗАЦИЈА – 400 парчиња, Дојде со метален прстен, полесно да се организираат и да носат полски екранот пракса стапови и да ги направи повеќе лесен за употреба и чување.ПОМИНЕ УМЕТНОСТ DISPLAYER - Тие се погодни за нокти салони, одличен за да го користите за сликарство и да се покаже клиенти различни помине уметност дизајн, исто така можете да ги користите за да соберат лак и етикета нив со различна боја име за заштеда на вашето време и енергија за подигање на лак боја за целиот ден. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Сите помине уметност стапови строго се тестираат пред да бидат испратени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со нив во рок од 30 дена, ќе организираме целосна наплата или замена во рок од 24 часа за вас без да се бара било какви прашања.За Нас KINJOEK е посветен на обезбедување на дом производи со премија и сигурен квалитет, помагајќи ти да уживате во удобен и среќен живот и непроблематична дома, DIY.Зошто да Изберете KINJOEK Помине Уметност полски Екранот Стапчиња? 1, Идеален за професионална употреба и дома, DIY.Голем за двете професионални помине уметност специјалисти и почетници. 2, Високо-квалитетен материјал, транспарентни боја и мазна површина, оригиналната боја на квалитет, полесно да ги применуваат, се одржи на боја без одвојување или streaking. 50 стапови по собата.Доаѓаат со метален прстен, подобро организирани, повеќе лесен за употреба и чување, како и полесно да се носат. 4, Погоден за нокти салони, погодно да се покаже клиенти различни помине уметност дизајн, собирање на лак и етикета нив со различна боја име, заштедите вашето време и енергија за подигање на лак боја за целиот ден. 5, Strick заштита на контрола на квалитетот 6, Професионална услуга на клиентите и 100% пари гаранција за враќање на спецификација на Производот : Материјал : Пластични, метални Боја : Транспарентна Големина : 4.76"*0.34" Количина : 50 по собата, 8 сет, 400 стапови во вкупниот Пакет Листата : 8 x 50 Помине Стапчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење...

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Scroll