Ново
Рачно Плетење Машина Играчка, Брзо Ткаење Машина за Шиење Играчка за Децата, за Дома(#1)

Рачно Плетење Машина Играчка, Брзо Ткаење Машина за Шиење Играчка за Децата, за Дома(1)

Достапност: Залиха
DEN 1708.80

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модни додатоци како капи, шалови, чорапи и ногата warmers.И да се направи подарок за вашите родители и пријатели.ПРАКТИЧНА АЛАТКА : DIY плетење машина играчка е многу практична алатка.Ве молиме остатокот увери.БРЗО ТКАЕЊЕ : Брзо ткаење, да се ослободи од традиционалните рачно ткаење форма, употреба на машина за ткаење, побрзо и поефикасно.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Плетење машина играчка е лесно да се употреби, креирај стан или круг бод во секунди со рака чудак операција.Само нишка на предиво во вретена и да се сврти на чудак линкови за да ја сплетам на вашата сопствена ремек-дела.ИСКУСТВО на ЗАБАВАТА НА ТКАЕЊЕ : Родителите, може да заврши ткаење со своите деца и искуство забава на ткаење со користење на дете ткаење играчка.Функција : 1. Лесен за употреба, се создаде рамно или круг бод во секунди со рака чудак операција.Само нишка на предиво во вретена и да се сврти на чудак линкови за да ја сплетам на вашата сопствена masterpieces2. Совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модни додатоци како капи, шалови, чорапи и ногата warmers.И да се направи подарок за вашите родители и пријатели.3. Родителите може да се заврши ткаење со своите деца и искуство забава на ткаење.4. Брзо ткаење, да се ослободи од традиционалните рачно ткаење форма, употреба на машина за ткаење, побрзо и поефикасно.5. Рачно плетење на машина со 22 игли и е многу практична играчка за деца.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Плетење Машина Toy Material : ABS, Плетење волнени Соодветна Возраст : Над 3 Години Функции : Сплетам шалови, капи, листови, чорапи и така натаму.Големина : Прибл. 24 x 18cm / 9.4 x 7.1 во Пакет Листа : 1 x Брада Игла 1 x Плетење Машина Toy1 x Игла за Плетење 1 x Тема Стенд 2 x Плетење Предиво 1 x Прирачник .

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Knitting Machine Toy
Material:
ABS, Knitting wool
Suitable Age:
Above 3 Years Old
Functions:
Knit scarves, hats, sheets, socks and so on.
Size:
Approx. 24 x 18cm / 9.4 x 7.1in
Package List:
1 x Bearded Needle  :
1 x Knitting Machine Toy :
1 x Knitting Needle  :
1 x Thread Stand  :
2 x Knitting Yarn  :
1 x Manual  :

Поврзани производи

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

Издржливи ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки.Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

Scroll