Ново
MelodySusie Професионални Батерија 30000 вртежи во минута Помине Вежба, Преносни E-Датотека со Подолг Живот на Батеријата, Електрична Алатка за на доградба на Акрилни Нокт?

MelodySusie Професионални Батерија 30000 вртежи во минута Помине Вежба, Преносни E-Датотека со Подолг Живот

Достапност: Залиха
DEN 2159.52

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозможува да работи непречено на високо и прилагодливи брзина (0-30000 ВРТЕЖИ во минута) со ротирачки на контрола на брзината knob лесно.Таа е идеална датотека за двете професионални техничари во салон и newbies кои почнуваат своето патување да помине убавина дома.Врвен Квалитет на вртежен момент : На efile доаѓа со супериорен вртежен момент за да го избегне од запирање повремено при примена на соодветни притисок.Одличен за нокти чистење, поднесување на обликот на различни ноктите, и мазнење на calluses или стврднат кожата на вашите раце и нозе.Батерија и Cordless : Со голем капацитетот на батеријата(2000m A), можете да ја користите оваа помине вежба во насекаде и во секое време.Да се биде целосно наполнета за околу 2-2.5 часа, електрични нокти датотека ќе работат до 10 часа.Smart LCD екранот ќе се прикаже на скапоцени ВРТЕЖИ во минута и електрична енергија.На Спојувалка за каиш на телото случај ви овозможува да ја обеси на вашиот појас на половината и тоа е доволно компактен(6.08*2.94*0.98) за да се спакуваат во вашата торба патување или случај.Премиум Материјал : 3pcs делови се направени од цврст метал со волфрамово карбид, овие помине уметност tools имаат оптимална сила, острина, издржливост, и вибрации-со моќен сечење способност и слободни поднесување конзистентност што треба, сите, додека за производство минимум триење кој предизвикува топлина.За заштита од прегревање штета со отпорност на топлина. 7 Различни Алатки : Еден груб и еден медиум карбид малку, четири казна-ронки битови, една четка малку.Погоден за маникир и педикир се користат.Стимулира помине раст и чувајте ги вашите нокти здрави.Види преку и прашина-доказ за носење за помагајќи ти да дознаам саканата битови брзо.Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозможува да работи непречено на високо и прилагодливи брзина (0-30000 ВРТЕЖИ во минута) со ротирачки на контрола на брзината knob лесно.Таа е идеална датотека за двете професионални техничари во салон и newbies кои почнуваат своето патување да помине убавина дома.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Издржливи ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки.Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Употреба на високотехнолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со шт

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S ♦ Т

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Scroll