Ново
AQGG за vivo S10 Про [6.44] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Покритие за vivo S10 Про-Јасно

AQGG за vivo S10 Про [6.44] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни Гума Телефон Заштитна

Достапност: Залиха
DEN 105.36

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материјал TPU Покрие ја враќа оригиналната убавината на телефонот. [Заштита] : за vivo S10 Про заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Удобност] : Многу удобно мобилен телефон случај, удобно на допир, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Можете подобро да го контролирате вашиот телефон. [Инсталација] : телефонот случај целосно може да го внесете точниот рецка на камерата и други порта копчиња, изработка на инсталација полесно и поудобно. > Компатибилен со vivo S10 Про (6.44 инчи). > Случај Боја : Transparente , > Материјал : силикон TPU. > Случај е направен од мек силикон. > Многу удобно мобилен телефон случај, се чувствува удобно, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Имате подобра контрола на телефонот. > Мобилниот телефон случај е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија, гребнатини, прашина и маснотии, а може да обезбедат долготрајна заштита за вашиот мобилен телефон. > Телефонот случај има целосен пристап до прецизни cutouts за камера и други порта копчиња.Пакување информации ❥ 1 новите силикони случај за vivo S10 Про Добредојдовте во продавница и да купите нашите производи.Имаме 45 дена да се вратат на стоки безусловно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.ви благодарам многу.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку порака, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши проблемот за вас.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење...

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Scroll