Ново
М2.5/2.5 mm x 0.45 - Купот Точка Socket Set Завртки, 45H Легиран Челик w/Црна Оксид Заврши, Хексадецимален/Ален Копче Диск, Метрички DIN 916 / ISO 4029 - MonsterBolts (10, М2.5 x 10мм)

М2.5/2.5 mm x 0.45 - Купот Точка Socket Set Завртки, 45H Легиран Челик w/Црна Оксид Заврши, Хексадецимален/Ален

Достапност: Залиха
DEN 113.52

Дијаметар : М2.5 / 2,5 mm.Тема Големина / Височината : 0.45 - Груб (Стандард) Конец.Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка.Спецификации : DIN 916 / ISO 4029. Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид Одделение 14.9 / 45 H.Дијаметар : М2.5 / 2.5 mm, Нишка Големина : 0.45 - unc завршетоци со / Груб Навој, Диск : М1.3 / 1.3 mm Хексадецимален Клуч, Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка, Систем на Мерење : Метрички, Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид, Спецификации : DIN 916 / ISO 4029.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

【HD 1080 P Видео Снимање】На видео фотографирање картички е до 4 [email protected] Hz Висока Дефиниција Влез, излез max резолу

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】 Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачн

Scroll