Ново
6-Парче Коска-Направи Кинески Teacup/Чај Чашата и Чинијата Наместете со Лажица 6.7 оз, за Дома, Ресторан, Дома, Розова, со Стојат (6 Групи) 6

6-Парче Коска-Направи Кинески Teacup/Чај Чашата и Чинијата Наместете со Лажица 6.7 оз, за Дома, Ресторан, Дома,

Достапност: Залиха
DEN 1567.20

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ-size : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONS-home дневно,кафуле,ресторан,канцеларија,свадба подарок,роденденски подарок,и така натаму.Добро подарок пакет погодно за вас за да ја испратите до вашите пријатели или вашето семејство како подарок.ИСКЛУЧИТЕЛНА ТЕХНИКА-два Пати печката,со комплицирана изработка,рака работа.Со најдобрите чиста бела коска кина кој производ елемент раѓање tricalcum фосфат содржината не е помала од 36%.СОВРШЕН ЗАНАЕТ занает-Нашиот производ се направи со увезени злато-стаклен comtain 15% на 24 K gold-стаклен.топ ранг обоени хартија,нежен decal технологијата,кои се направени овие порцелански кристално јасно,fondle admiringly.ЕЛЕГАНТЕН ЦВЕТ ШЕМА-со тоа меки линии,благородна темперамент,европски стил договор стил,едноставен,елегантен,и благородна!.Големина : 6 Комплети со заградата★ЛИКОВИТЕ НА КОСКИТЕ КИНА : 1.Овие коска кина се чувствуваат добро.Ќе љубов dishwash по употреба.2.Парична казна коска кина е disphanous,можете да ги видите мека светлина кога го стави под осветлување.3.Ќе добиете пискав и јасен звук кога ќе мека затропа на површината.★ПРИЧИНИТЕ ТРЕБА ДА СЕ ИЗБЕРЕ КОСКА КИНА : 1.УДОБЕН-најзгодно работа откако ќе изберете коска кина е чистење работа.Многу многу многу лесен за чистење!Блага мрсна нечистотија,само измијте со вода,а потоа ги суви.Theheavy мрсна нечистотија,само треба малку детергент.Како и за нечистотија на teacup или кафе cupand долго време подмачкана нечистотија,тоа е исто така лесно да се исчистат.Стрмни потоа со детергент,а потоа нежно wipeit,нечистотија ќе се водат за исчезнати.Тоа е толку среќен за лице обично го прават работа.2.ДОМОТ-коскената кина е исклучителна : мека бела,добро pervious на светлината.Споредете withordinary керамички,коска кина има различен квалитет и светлината.3.ДОБРИ ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕТО-да се спореди со традиционалната керамика,коска кина има добра heatpreservation,направи да се чувствува добро кога ќе се направи кафе или чај.4. КВАЛИТЕТОТ-Подобро сила,потенки ѕидови и полесни.бидејќи на различни compositionwith обични керамички,коска кина има знаци на потенки и тешко се носат-отпорни,bibulous стапка е пониска од 0.003%.Добро обликувано коска кина,сјајна глазура го направите да изгледа благородна.5.Еколошки-коска кина е на ниско ниво води или води-бесплатен производ.★ Состојка : чиста бела коска кина содржи tricalcium фосфат(животинска коска во прав)не понизок од 36%.★ packagequantity : 6*cup6*saucer6*spoon1* заградата★ДЕЈСТВУВА СЕГА, А ДОТУРОТ МИНАТАТА!Купи вашиот кафе денес со кликање на ДОДАДИ во КОШНИЧКА копчето.Овие направи совршен подароци, па дури и КУПИ ЕДНА ЗА ПРИЈАТЕЛ или СЕМЕЈСТВОТО.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење 3 D Solutec

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S ♦ Т

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll