Ново
MAOXI Преносни Соларна Светилка Pratical LED Пешачење Фенер Светилка со Батерија, Итен Рачни Кампување Светла за Осветлување

MAOXI Преносни Соларна Светилка Pratical LED Пешачење Фенер Светилка со Батерија, Итен Рачни Кампување Светла

Достапност: Залиха
DEN 2356.80

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од корисниците.Најмоќните осветлување карактеристики вклучуваат супер светло 3-режимот за светло и сензор за движење читање светлина, која може да ги задоволи вашите потреби.Кога ќе треба да се зголеми моќта или полнење на телефонот, на чудак род на светлото и соларен панел може да се регенерира доволно енергија за да се направи радио, светла и СОС аларми достапни кога ќе им треба најмногу.На 1000 MAH батерија гарантира дека имате енергија кога не можете да се регенерира моќ. 1000 MAH батерии можат да се најдат во секој дом и може лесно да се купат на локалните пазари или продавници.Слично на тоа, во дена по бурата, може да се користи како извор на енергија додека моќ да се обнови.Без разлика што вонредна ситуација се среќава, ова итни светло никогаш нема да се консумираат светлина.Ако сте на отворено спортски ентузијаст или треба да одиме во место без светла, светло со 3 режими не е добар избор.Нејзините најдалеку осветлување растојание е повеќе од 10m, што е подобро отколку повеќето други соларни рефлектори.Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време за враќање.Враќање на средствата.Приклучок Тип : НИ Plug Light извор : LEDMaterial : ABSThree осветлување начини : Пред светлото/Двојно страна светлина/Една страна light Product употреба : Отворен lighting Colour : Black Sunshine време : Околу 4-6 hours Name : Соларен flashlight Power снабдување спецификации : Вграден-во со висок капацитет и слободни одржување на полнење на батеријата(1000 MAH) Features With соларна енергија полнење функција.Овој производ е соларен погон од 110-250 V и може да биде портабилен и обесен,во комбинација со сите-во-едно функција.Светла е осветлена на,Двојно страна светлина е осветлена на Една страна светлина е осветлена на моќта е отсечен.Во внатрешноста има висок капацитет и слободни одржување на полнење на батеријата(1000 MAH).Животна средина-пријателски и супер светол увезени бела SMD LED сијалица се користи.Ниска енергија и bigh светлината.Она што е уште поважно, со USB интерфејс, можете да го користите да се задржи вашиот телефон во полна моќ како полнач банка.Со количка за рачка,повеќе лесен за употреба.Notes1.Ве молиме не го стави во настрана за долго време,се задржи полнење 4-6 часа на секои три месеци,инаку тоа ќе влијае на батеријата услуга life2.Кога светлото е слабо,ве молиме полнење тоа immdiately3.Времето на полнење треба да биде не повеќе од 24 hours Package Included1 X Соларни flashlight1 X Полнење на Жица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Издржливи ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки.Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

Scroll