Ново
СМ SunniMix 3Pcs Моќ Четка Плочка и инјекциска смеса Бања Чистење Чистење со Четка за Полнење 2 инчи

СМ SunniMix 3Pcs Моќ Четка Плочка и инјекциска смеса Бања Чистење Чистење со Четка за Полнење 2 инчи

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Издржливи ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки.Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои ќе го прикачите на вашиот омилен cordless вежба.Овие најлон влакната ќе не нула и може да се користи на кади, тоне, baseboards, fiberglass туш огради, туш вратата песни, и порцелан.Пакетот вклучува 3 парче вежба четка.Оваа 2inch четка е добро за чистење околу вашата бања површини.Опис : - Трајни ротирачки Најлон bristled чистење вежба четки - Ова содржи медиум вкочанетост најлон моќ четки кои ќе го прикачите на вашиот омилен cordless вежба - Ова 2inch четка е добро за чистење околу вашата бања површини - Овие најлон влакната ќе не нула и може да се користи на кади, тоне, baseboards, fiberglass туш огради, туш вратата песни, и порцелан - Пакетот вклучува 3 парче вежба brush Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Црвено+Сина+Жолто - 2inch Големина(Кол.x Височина ) : Прибл. 5x7.5cm/1.97x2.95inch Package Вклучува : 3 Парчиња Моќ Scrubber Brushes Diverse производи; Висок квалитет; Најдобра цена; добри Услуги на клиентите; Брзо трансакцијата.Ние ќе ви даде пријатен и задоволување на шопинг искуство!.

Декларираните карактеристики

- Material:
Plastic
- Color:
Red+Blue+Yellow
- 2inch Size(Dia. x Height ):
Approx. 5x7.5cm/1.97x2.95inch
Package Includes:
3 Pieces Power Scrubber Brushes :
Diverse products; High quality; Best price; good customer Service; Fast transaction. We will give you a pleasant and satisfying shopping experience! :

Поврзани производи

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.морнарица кратко sleeve кошула тмаица на

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење 3 D Solutec

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Висока цврстина, без tangles, неспокојот печатење.Не постојат воздушни меурчиња во леани дел.Површината на

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и да

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S...

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

1 Високиот вртежен момент од пневматски турбина мотор структура прецизни уред може да се постигне добра

2 ПАРЧИЊА 1 / 2" Дијаметар x 12" Долго.ЗА МЕШАЊЕ НА МЕТАЛ ДОДЕКА ТОПЕЊЕ НА ЗЛАТО & СРЕБРЕНА.ГРАФИТ РОД 1 / 2" ЈАГ

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Scroll