Ново
Четка за заби првенство Патување Пренослив, со Капак Креативни Едноставен збир Домаќинство Четка за заби Складирање Кутија (Боја : Светло Зелена, Големина : 5.56.220 см)

Четка за заби првенство Патување Пренослив, со Капак Креативни Едноставен збир Домаќинство Четка за заби Складирање

Достапност: Залиха
DEN 1176.00

【Уникатен дизајн】 Модерен облик, голем капацитет, погодно за патување, уникатен и роман, таписерии и дарежлив, лесен и пренослив, со двојна цел куп, мулти-функција, безбедно и невкусна, мазна и нежна, густата купот е круг, па може да се користи лесно.Уникатен темперамент, уживаат во прекрасен патување. 【Мултифункционален употреба】 Тоа може да биде мултифункционален складирање кутија за миење на устата првенство, четка за заби чаша или паста за заби/крпа. 【Голем капацитет и лесно да се носат】 ПП заштита на животната средина материјал, лесно да се носат и на училиште и сместување. 【Безбедно и лесно да се чисти】 целокупната насочат на купот е многу погодна за чистење.Криви работ на чашата устата одговара на устата и е многу безбедно да се користи. 【100% задоволство】ви Благодариме за вашето внимание на производот.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ★Ова е пластична четка за заби чаша со стилски изглед, голем капацитет, патуваат слободно, уникатен и роман, таписерии и дарежлив, лесен и пренослив, еднократно, мултифункционални, безбедно и невкусна, мазна и нежна, тоа е дебел круг на купот, така Може да се користи лесно.Четири бои темперамент, уживаат во прекрасен патување.Тоа може да биде миење на устата првенство, држач, четка за заби или мултифункционален складирање кутија за паста за заби/крпи.【Производ параметри】★Име : Четка за заби првенство.★Боја : светло зелена.★Материјал : Пластика.★Големина : 5.5×6.2×20 cm (2.2×2.4×7.9 инчи).★Предности : Лесен и пренослив, голем капацитет, цврсти и издржливи, и разноврсна, овозможувајќи ви да конкурираат проштална да проблеми на работа.★Употреба : Тоа може да биде миење на устата првенство, четката за заби првенство, или мултифункционален складирање кутија за паста за заби/крпа.【прашува】1. За продажбата на листата-Ние само го продаде четка за заби чаши, со исклучок на други помошни материјали.2. Во однос на бојата, поради причини како што се екран или снимање светлина, може да биде боја разлика.Ве молам, разберете го тоа!3. Во однос на големината-Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1~2cm, ве молиме да се разбере!4. За испорака - 1~2 дена за испорака, 7~15 работни денови за испорака.5. Во однос на услуга-Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Scroll