Ново
Langger Биометриски Ѕид Безбедно, Скриени Отпечатоци Безбедносни Ѕид Безбедно (Мала Големина)

Langger Биометриски Ѕид Безбедно, Скриени Отпечатоци Безбедносни Ѕид Безбедно (Мала Големина)

Достапност: Залиха
DEN 4799.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Smart Биометриски Отпечаток Ѕид Безбедно】Со smart биометриски технологија, отклучува брзо од страна на регистрирани 100 отпечатоци од прсти, PIN Код или вонредна копчиња.Да пристапите пушка, пиштол, пиштол, муниција во секунда.Идеален за чување на важни документи, накит и други скапоцености; се постигне поголема безбедност во споредба со тастатура. 【Тешки-должност Јаглерод-челична Конструкција】 На сеф е изградена Тешки-должност јаглерод-челична конструкција и карактеристики две силни моторните deadbolt заклучување, тоа ефикасно противи напад од рака или алат.Дебел моторните вратата е вдлабнати од рамка, силна deadbolt заклучување барови тројна безбедност. 【Лесно да се Постави & Едноставен за Користење, Бип Исклучите Опцијата】 : За дополнителна безбедност, во ѕид скриени безбедно доаѓа подготвен со пред-drilled дупки за монтажа.Користете го предвидено водител на завртки за да го заклучите тоа сигурно во вашиот посака локација скриени во ѕид помеѓу studs.Исто така можете да го вклучите beep off ако сакате режим за нечујно. 【Право Отворање】 вратата се отвора кон десно.Точната големина на ѕид отворањето треба да биде на Висина * ширина * длабочина=21.2*15.5*4.1 инч.Smart Биометриски Скенер за Отпечатоци, 4-цифрен тастатурата, и резервни клучеви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S...

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

2 ПАРЧИЊА 1 / 2" Дијаметар x 12" Долго.ЗА МЕШАЊЕ НА МЕТАЛ ДОДЕКА ТОПЕЊЕ НА ЗЛАТО & СРЕБРЕНА.ГРАФИТ РОД 1 / 2" ЈАГ

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП / TPE.Боја : Жолта / Розова / Зелена.Големина(L*W*H) : Окол

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Scroll