Ново
Луто експлозија Забавува Јажиња Видео Фаќање Картичка 4K 60FPS HDMI USB3.0 HD Игра Фаќање Картичка Уред, Игра во Живо Стриминг Видео/Аудио Рекордер Кутија Уред за PS4, Nintendo Пре

Луто експлозија Забавува Јажиња Видео Фаќање Картичка 4K 60FPS HDMI USB3.0 HD Игра Фаќање Картичка Уред, Игра

Достапност: Залиха
DEN 431.76

【HD 1080 P Видео Снимање】На видео фотографирање картички е до 4 [email protected] Hz Висока Дефиниција Влез, излез max резолуција 1920×[email protected] Hz.Offer 1080 P 60fps Висок Квалитет на Снимањето и да живеат испаруваат .Аудио видео фаќање картичка е многу погодна за живеење игри, Снимање, уредување и пренесување на игри во висока резолуција од 1080p @ 60fps на ПРЕ, AMCap, Xsplit, VCL и Повеќе. 【HDMI Видео Фаќање Картичка】 : видео снимајте е брз, познати и економичен начин за споделување на содржина во конференциски сали и онлајн состаноци.Поврзете се со презентации без софтверот, само да се поврзете лаптоп или таблет преку фаќање картичка и кабел за да започнете споделување.И го прави во живо стриминг, споделување на датотеки и снимање едноставно и брзо. 【Plug And Play】 : Како пренослив plug & play video фаќање картичка, може да се користи без возачи и на надворешно напојување.па можете да го користите вграден во функција на тековниот софтвер за да ги добиете лесна искуство.И фаќање картичка е мала големина и лесен за носење, нема проблем за отворен и затворен телевизија радиодифузија.Покрај тоа, таа тежи само околу 30 грама, обезбедување на вас со голема преносливост. 【Погоден за Сите Прилики】 : Видео фаќање картичка може да се фати видео и аудио истовремено и пренесување на аудио и видео сигнали со компјутери или паметни телефони за преглед и складирање.На тој начин Ова видео фаќање картичка е погодна за HD стекнување,предавање на снимањето,игра фаќање,во живо стриминг,медицински слики, онлајн состаноци и сл.Лесен за носење,компактен и пренослив, без надворешно напојување.Можете да уживате во многу јасна видео за вашиот снимањето, live streaming итн. 【Широк Компатибилност】 : Ова игри фаќање картичка компатибилен со Windows, Mac OS, и Linux системи, USB3.0 висока-брзина на пренос порта го прави полесно за вас да се имаат во реално време стриминг на Грч, на You Tube, ПРЕ, Potplayer, VLC, итн.Тоа е погоден за уреди како што се уреди за PS4, за Xbox една и за Префрлање.Покрај тоа, фаќање картичка нема возачот или надворешно напојување, лесно ракување, во Реално-време за преглед, снимање видеа директно на хард диск не заостануваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как�

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем�

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно �

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп�

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб�

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】 Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачн

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е�

Scroll