Ново
Преносни Младата Детска Патување Хранење Додатоци Во Прав Складирање Кутија Закуски Сад Млеко Во Прав Кутија Формула Фармацевт(S,Жолт)

Преносни Младата Детска Патување Хранење Додатоци Во Прав Складирање Кутија Закуски Сад Млеко Во Прав Кутија

Достапност: Залиха
DEN 2116.80

Тип : Преносни Млеко Во Прав Фармацевт.Материјал : ПП/ TPE.Боја : Жолта/Розова/Зелена.Големина(L*W*H) : Околу S : 120 x 100 x 75 мм L : 125 x 120 x 75 mm.Возраст : 0+.Здраво, Добредојдовте на продавница за купување на стока.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.Ние ажурирање на некои квалитетни производи секој ден, добредојдени да се купи!Спецификација : Материјал : ПП/ TPEAge : 0+Боја : Жолта/Розова/Green Type : Преносни Млеко во Прав Dispenser Size(L*W*H) : Околу S : 120 x 100 x 75 мм L : 125 x 120 x 75 mm Features : Направен на животната средина-пријателски PP материјал, безбедно и без мирис, кој се одвојува и лесно clean One кутија со два storehouses е дизајниран за да се избегне директен контакт помеѓу рацете и млеко во прав.Внатрешноста guard е дизајниран со близок кружен лак.Тоа е лесно да се преземе џеб лажица safely Double печат да се задржи свежа, се направи капакот се вклопуваат добро со кутија тело, за да се обезбеди млеко во прав нема да излегуваат во јавноста излезе и да се добие wet Take од scrape, прецизна контрола, нема потреба постојано да "се тресат лажица" за да се процени времето и заштеда на енергија, брзо milk Small големина, но голем капацитет, 2 големини, без оптоварување да go Package се Вклучени : 1pc x Преносни Млеко во Прав Dispenser Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Задоволство Guranteed - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе slove тоа на време и да ви обезбеди со повеќето задоволителен одговор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S...

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Scroll