Ново
Пневматски Струење Регулаторот 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка Проток на Гас се Прилагоди Вентил Конектор за Монтажа на Воздухот Контрола на Брзината, Кран,8mm

Пневматски Струење Регулаторот 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка Проток на Гас се Прилагоди Вентил Конектор

Достапност: Залиха
DEN 2306.40

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : -750mmhg (10 Torr).Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Hose Design : Inline , 2 Начини Течност Тип : Ер / Vacuum Operating Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa)Негативен Притисок : -750mmhg (10 Torr)Температурата на работа Опсег : 0~60 CFit За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Polyurethane Quick Фитинг Материјал : Plastic Quick Фитинг Боја : Црна , Blue Package Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Fitting Model Број : SA4-12 Type : Fittings Product Име : Пневматски Проток Controller Fit За Цевка Големина на : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Универзален Дизајн гумени влошки / гума перница 23 / 4" х 23 / 4" x 1 / 2" постави ја на 8 парчиња.Тешки издржливи,

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Scroll