Ново
Горила Зафат Мека Гел Мемориска Пена Ергономски врвката за на Одмор, се Лизга Отпорни, Удобно Тастатури и Mouse Pad Перница Сет, Пишување Болка, Поддршка за Статистика К

Горила Зафат Мека Гел Мемориска Пена Ергономски врвката за на Одмор, се Лизга Отпорни, Удобно Тастатури и Mouse

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни работи на ременче за на одмор се одликува со ергономски, бавен раст за повеќе удобност од било кога, вие никогаш не ќе сакаат да работат без остатокот некогаш повторно.Ергономски Дизајн : заборавајте болки во зглобовите и прстите при внесување и користење на глувчето, овие почива се дизајнирани за да се помогне во олеснување на болки во мускулите, стрес и болки и болки од издигнувајќи вашиот зглобовите да им помогне на помош во вашите мускули се движат слободно, без да се бројат надолу.Лизга-Отпорни Поддршка : ултра трајни долен слој на почива се дизајнирани да остане на местото на повеќето биро површини, така што може да се грижи помалку за корекции и да се фокусираат на својата работа.Супериорен Конструкцијата : кој има 3 слој дизајн, почива се дизајнирани за долготрајна употреба; трајни гума дното останува во место на повеќето површини; дебел внатрешна меморија пена материјал за дополнителна поддршка; мека врвот spandex слој за дополнителна удобност; врвка за околу останатите мерки 17 од 3.5 инчи, што го прави совршено се вклопуваат за повеќето бироа; mouse pad останатите мерки 6 од 3.3 инчи.Дамка и Отпорен на Вода : топ spandex слој е отпорен на вода и дамка отпорни да им помогне тоа трае во текот на годините; да се исчисти, едноставно да се избрише со влажна крпа и нека се исуши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?�

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Акрилик, Памук ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Д�

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】 Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачн

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо�

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Scroll