Ново
Jinyuanchao 8 Pack Гума Isolator Влошки Шок Апсорбер Анти-Вибрации Влошки, Механички Вибрации Амортизацијата Влошки

Jinyuanchao 8 Pack Гума Isolator Влошки Шок Апсорбер Анти-Вибрации Влошки, Механички Вибрации Амортизацијата

Достапност: Залиха
DEN 575.76

Универзален Дизајн - гумени влошки/гума перница 2-3/4" х 2-3/4" x 1/2" постави ја на 8 парчиња.Тешки - издржливи, поцврста, висока durometer, еластични, против стареење, анти-вибрации.Амортизацијата Капацитет - вибрации изолација гума подлошки за шок апсорпција и намалување на бучава.Апликациите се бескрајни - се прилагодува и на повеќето Сплит Систем за Топлинска Пумпа Единици, клима уред Кондензатори.Стил Инсталација и Флексибилност - лесно се соберат доволно.Гума Isolator Влошки Шок Апсорбер Анти-Вибрации Влошки се Оптимизира безбедноста на вашите машини единица инсталација со здрав тешки-должност гума вибрации изолација нозе монтирање на рампа.Карактеристики Материјал : природна гума Боја : Црна Димензии(Прибл) : 2-3/4" х 2-3/4" x 1/2" Пакет Содржина : 8pcs Гума Вибрации Isolator Влошки Спецификации : -Композитни материјали со природни гума, со креативни синтеза обезбеди максимална dampening ефект -Тие апсорбираат вибрациите предизвикани од апарати, ја намалува бучавата и структурни оштетувања предизвикани од овие вибрации -се Прилагодува на многу видови на моторот машински постабилна поддржува динамични перформанси и стабилност -Работа со било ductless мини плукаат систем клима уред кондензатори задржи надолу вибрации и бучава.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Scroll