Ново
HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало за Автомобили,Компатибилен со Слепа точка Огледала AstonMartin Vanquish,360°на Ротација Елиминирање на Слепи Точки,2 Пакет (Го?

HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало за Автомобили,Компатибилен со Слепа точка Огледала AstonMartin

Достапност: Залиха
DEN 304.08

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заграда, обезбедување на 360 ° на ротација + 20 ° прилагодливи страна огледало слепа точка, максимизирање на визуелни агол и зголемување на безбедноста на дневно возење.Оваа слепа точка огледало е идеален за автомобили, камиони и минибуси.Елиминација на слепи точки : слепата точка огледало може да обезбеди широко поле на визија на двете страни од возилото за да се елиминира слепи точки, особено кога се вози со голема брзина на зафатен expressways, со цел да се избегнат несреќи или судири при менување ленти или наназад.Одличен квалитет : Искривено огледало и frameless дизајн, оваа high-definition стакло може да ви даде појасна и поголеми слики од други слепа точка огледала, IP65 водоотпорен, ' рѓа доказ, стакло не магла, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Две инсталација методи : 1. Со база, аголот на гледање може да се менува флексибилно; 2. Фиксни на rearview огледало без користење на базата.Обезбедување на квалитет и посветеност : Обезбеди една година замена политика.Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компатибилни со слепа точка огледало Aston Martin Vanquish, но исто така компатибилна со многу други автомобил models Shape : Долги рамни, на плоштадот сектор, round Size : 4 различни sizes Material : Високо-квалитетна ABS пластика база, high-definition стакло, glue Color : Црна base Weight : За 30g Packing : 2*Слепа Точка Mirrors Features : Нема border Rotation агол : Обезбеди 360°на ротација + 20°adjustable Instructions : 1. Го изберат правото слепа точка огледало според вашиот автомобил rearview mirror2. Се утврди најдобрата локација за вашето поле на view3. Изберете добра локација за чистење и чувајте го dry4. Ставете слепа точка огледало на rearview mirror5. Не дозволувајте слепа точка огледало дојде во контакт со вода во рок од 24 часа за да се постигне најдобар вискозност.Обезбедување на квалитет и Посветеност : Овој производ е строго се тестираат пред да замине на фабриката.Ако тоа е оштетени за време на транспортот, ние веднаш ќе го замени производот за вас.Сите производи се обезбеди една година замена политика.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или се најде проблеми при користење на овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас на сите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Среќен шопинг!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

2 ПАРЧИЊА 1 / 2" Дијаметар x 12" Долго.ЗА МЕШАЊЕ НА МЕТАЛ ДОДЕКА ТОПЕЊЕ НА ЗЛАТО & СРЕБРЕНА.ГРАФИТ РОД 1 / 2" ЈАГ

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

Scroll