Ново
JR.БЕЛА Сирена Опашка Ќебе за Деца, Рака Капчиња Притискам Сирена, Сите Сезони Seatail Вреќа за Спиење Ќебе (Розева)

JR.БЕЛА Сирена Опашка Ќебе за Деца, Рака Капчиња Притискам Сирена, Сите Сезони Seatail Вреќа за Спиење Ќебе

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Акрилик, Памук. ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Доволно долго од врвот на опашката за користење со деца и возрасни.Прекрасна врвот подароци за девојки, исто така, доаѓа со сирена pendant ѓердан како kinki. ★ РАКА ПЛЕТЕНИ ШЕМА : Рака Хеклани Сирена Опашка Ќебе за Деца да се лизга во внатрешноста и да се изгледаат и се чувствуваат како вистински малата сирена.Ќе најдете дека сирена ќебе се совршен подарок за деца да ги остварат своите сирена соништа.Исклучителен подарок играчки ќе им донесе подобра изненадување за девојка. ★ ЛЕСЕН-ЗА-ОДИ ДИЗАЈН : Деца Сирена Ќебе дизајн како врвот подароци за девојки.Грбот и долниот дел на сирена ќебе се отворени, не се затворени.Притискам-Во вреќа за спиење со отворање на врати за полесно во-и-излезе.Најдобрите девојка подарок може да се користи на каучот троседот, кампување, sleepovers, во кревет и во автомобилот.Одличен подарок за малите девојчиња. ★ ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА ВО СИТЕ СЕЗОНА : Топла и мека волна материјал за спиење ќебе, го прави совршена сирена ќебе за деца, како и домашни миленици.Сирена опашка ќебе за девојка е идеален подарок за вас изберете како се оди до пријатели роденденски подарок. ★ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Рака Хеклани Сирена Опашка Ќебе за Деца и 1x сирена pendant ѓердан.Совршена девојка играчки за одмор или роденден или во секое време подароци за децата.Оваа хеклани сирена ќебе може да се мијат во машина ниска температура и собори dryed.Ние ви препорачуваме да не се мијат ќебе со предмети содржат патентите кои би можеле да финтата.Сирена ќебиња се дизајнирани да се користи додека се опуштање во стабилна позиција.Тие не се наменети за одење/движење.Отстрани ќебе пред стоење и одење.Материјалот е топло уште дише, што го прави погоден за сите сезони.Сирена опашка ќебе е дизајниран за да ги собере сите Деца и Возрасни удобно.На отворот во грбот овозможува лесно користење и отстранување.Материјалот е малку растеглив што го прави за удобно се вклопуваат во било која позиција.Дали ви се уморни за да се избере нормално подарок играчка за вашето девојче или убави деца?Оваа Сирена ќебе за дете да го реши вашиот проблем.Капчиња сирена ќебе како за девојки играчка подарок,или направи голем подарок играчка за децата и тинејџерите, кога сирена опашка ќебе дома, вашето добро избрани ќе ги земе топла и слатка слободното време.Ако сакате поголема големина, овие предмети, исто така, имаат dult големина за избор.Инструкции за перење на Оваа хеклани сирена ќебе може да се мијат во машина ниска температура и собори dryed.Ние ви препорачуваме да не се мијат ќебе со предмети содржат патентите кои би можеле да финтата.Сирена ќебиња се дизајнирани да се користи додека се опуштање во стабилна позиција.Тие не се наменети за одење/движење.Отстрани ќебе пред стоење и одење.Карактеристики : материјал е топло уште дише, што го прави погоден за сите сезони.Сирена опашка ќебе е дизајниран за да ги собере сите Деца и Возрасни удобно.На отворот во грбот овозможува лесно користење и отстранување.Материјалот е малку растеглив што го прави за удобно се вклопуваат во било која позиција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

УНИКАТЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН елаборатот добро и структура, на посебен дизајн дава спречување на жалба д

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Метал.Изработени од нерѓосувачки месинг различни големини и пакување единици на располагање сребрена

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Scroll