Ново
3Doodler Почнете да Рефил Пластични Пакет: Оган & Мраз (Мешани)

3Doodler Почнете да Рефил Пластични Пакет: Оган & Мраз (Мешани)

Достапност: Залиха
DEN 358.80

На 3 Doodler Започнете Пластика биле подложени на најстрогите стандарди на безбедност на тестирање.Часа на doodling забава : 3 Doodler започнете пластика екструдиран до 6 пати првобитната должина, па една 6 инчен Влакно дава над 35 инчи на doodling.Изберете од 19 различни бои : на располагање како единствена боја на пакети кои содржат 24 насоки, цевки кои содржат 100 насоки, и се меша бојата пакети кои содржат 24 насоки.Дизајниран безбедно за возраст од 6+ на користење, лесен-за-користење и хаос-слободни.Компатибилен со 3 Doodler Започнете 3 D Печатење Пенкало.НЕ за 3 Doodler Создаде+/Create/v2/v1. Дали сакате да се земе вашата креативност кон нови нивоа?3 Doodler започнете пластика се ниско-топлина, BPA-free и не-токсични, па тие се целосно безбедни за децата, и се компатибилни со 3 Doodler започнете со пенкало само.Се донесе каква било идеја за живот, или за да го персонализирате вашиот постоечки објекти - безбедно да Лавра на речиси секој материјал, како на пример, ЛЕГО, и пластика може да биде лесно да се отстрани, иако ќе се придржуваат цврсто да се расчисти пластика. 3 Doodler започнете пластика Екструдиран до 6 пати првобитната должина, па една 6 инчен Влакно дава над 35 инчи на doodling.сега со поширок опсег од 19 различни бои, се достапни како единствена боја на пакети кои содржат 24 насоки, цевки кои содржат 100 насоки, и се меша бојата пакети кои содржат 24 насоки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Точно, специјално развиен и компатибилен со VTech Мојата VorschulЛаптоп.Направени од отпорно на гребење, висо

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

8 X HP 2.5" SSD / HDD Монтажа Завртки 6000 6005 Pro 8000 8100 Elite Desk Pro Desk G1 G2 USFF Овие 3d испечатени.Тие работат одлично, ние ги

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

♦ Стилски Љубов Срца Ѕвезди Тече Sequins жив песок Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A10 S...

Scroll