Ново
Milageto Бебе Млеко Кутија Прав Фармацевт Контејнер 4 Слоеви Складирање Формула - Розова, како што е опишано

Milageto Бебе Млеко Кутија Прав Фармацевт Контејнер 4 Слоеви Складирање Формула - Розова, како што е опишано

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : ПП.Може да носат млеко во прав, закуски, мал плод.Одат надвор да играат, се ќеса да се стави во лесно, не треба да се грижат бебе гладен стомак.Се обезбеди чиста и здрава, да се чува далеку од прашина и штетни материи, и да ја задржите свежи подолго време.Четири кутии на преносни млеко во прав со посебен капак на секој слој.Опис : - Материјал : ПП - Четири кутии на преносни млеко во прав со посебен капак на секој слој. - Осигурете се чисти и здрави, да се чува далеку од прашина и штетни материи, и да ја задржите свежи подолго време. - Одат надвор да играат, се ќеса да се стави во лесно, не треба да се грижат бебе гладен стомак. - Може да се носат млеко во прав, закуски, мал плод.Спецификација : - Висина : 21cm / 8.26 инчен Дијаметар : 6.5 см / 2.55 инчен - Еден слој капацитет : 35g (последниот слој : 60g)Пакетот Вклучува : 1 Сет Млеко во Прав Кутија Container Note : ве Молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

- Height:
21cm / 8.26inch
- Diameter:
6.5cm / 2.55inch
- Single layer capacity:
35g (last layer
Package Includes:
1 Set Milk Powder Box Container :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Поврзани производи

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хеми

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

ГМсе препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Scroll