Ново
Calvas позадинско осветлување на 2.4 GHz Безжична Тастатура, Touchpad Глувчето Рачни Далечински Управувач Светлото за Андроид ТВ КУТИЈА - (Боја: руската Верзија)

Calvas позадинско осветлување на 2.4 GHz Безжична Тастатура, Touchpad Глувчето Рачни Далечински Управувач Светлото

Достапност: Залиха
DEN 1658.40

Боја : Руската Верзија.Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско осветлување, 3 во 1 smart комбо.Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Smart TV, Андроид ТВ КУТИЈА и повеќе. 2.4 GHz Безжична Конекција : Со вклучен USB интерфејс адаптер, нема возач е потребно, plug and play. 2.4 GHz безжична конекција, уживаат и до 10 метри безжична контрола.Позадинско осветлување Функција : Со позадинско осветлување функција, можете удобно да го користите тастатурата во темница.Сино, Зелено, Црвено и Светло-зелена четири бои на светлото може слободно да се вклучува (Fn+Win).Високо Чувствителните Touchpad : Лесен за ракување глувчето лево, десно глувчето и возен екран.Поддржува touchpad DPI прилагодливи функции, подобро појавување на различни големини на екран.Ова е 2.4 GHz безжична мини QWERTY тастатура и Touch Pad комбо, со USB интерфејс приемник.Plug and play, едноставно и мазно.Мини тастатура обезбедува удобен пишување, и можете да ги контролирате вашите уреди на вашиот кауч.Карактеристики : Мултифункционален Комбо : Безжичните QWERTY тастатура, touchpad глувчето и LED позадинско осветлување, 3 во 1 smart комбо.Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Smart TV, Андроид ТВ КУТИЈА и повеќе.2.4 GHz Безжична Конекција : Со вклучен USB интерфејс адаптер, нема возач е потребно, plug and play. 2.4 GHz безжична конекција, уживаат и до 10 метри безжична контрола.Позадинско осветлување Функција : Со позадинско осветлување функција, можете удобно да го користите тастатурата во темница.Сино, Зелено, Црвено и Светло-зелена четири бои на светлото може слободно да се вклучува (Fn+Win).Високо Чувствителните Touchpad : Лесен за ракување глувчето лево, десно глувчето и возен екран.Поддржува touchpad DPI прилагодливи функции, подобро појавување на различни големини на екран.69 Копчињата на Тастатурата : мини тастатура обезбедува удобен пишување со 69 клучеви, и можете да ги контролирате вашите уреди на вашиот кауч.Исто така, има авто спиење и авто пресрет на владата.Имајте на ум 1 : USB Dongle се наоѓа на задната страна на тастатурата.Забелешка 2 : 2 * ААА Суви батерии не се вклучени, ќе треба да се купи две себе.Спецификации : Фреквентен опсег : 2.403 GHz-2.480 GHz Operating растојание : До 10 метри / 30ft Power Набавка : 2 * AAA батерија (не се вклучени)Оперативен напон : 3.3 VOperating струја : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

2 ПАРЧИЊА 1 / 2" Дијаметар x 12" Долго.ЗА МЕШАЊЕ НА МЕТАЛ ДОДЕКА ТОПЕЊЕ НА ЗЛАТО & СРЕБРЕНА.ГРАФИТ РОД 1 / 2" ЈАГ

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура ★LCD екран со теч

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафекуќа дизајн изгле

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

Употреба на високотехнолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со шт

Scroll