Ново
Источниот Брег Terpenes - Грозје Флуидност Растителен Екстракт Diluent Liquidizer за Концентрати, Восоци, и Масла - Чист Органски Решение - да се Елиминира Употребата на СТР, ВФ, ?

Источниот Брег Terpenes - Грозје Флуидност Растителен Екстракт Diluent Liquidizer за Концентрати, Восоци, и

Достапност: Залиха
DEN 358.80

100% NATRUAL : Флуидност Екстракт Diluent е направен на растителна основа екстракти.Не СТР, ВФ, PEG, синтетички хемикалии, конзерванси, или адитиви.ЧИСТА & ПОТЕНТЕН : треба само неколку капки на Флуидност Екстракт Diluent да го вклучите вашиот екстракт, да се концентрира, или distillate да тече нафта.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА & ОРГАНСКИ : Вашето здравје е improtant за вас.Менливоста Екстракт Diluent е направен од најздравите состојки.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Мешање на Флуидност Екстракт Diluent со твоите екстракт или концентрира е лесна : Само топлина вашиот производ за 10 секунди, се прелива во 0.1 ml да 0.5 ml на Флуидност во грам на екстракт, и се промешува.Произведено ВО САД : Поддршка на Американската бизнис.Менливоста Екстракт Diluent е извлечена, обработуваат и се испраќаат во сад.Менливоста ГРОЗЈЕ Liquidizer ќе се претвори вашиот distillate, се концентрира, или екстракт во мазна масло.Едноставно додадете неколку капки на Менливоста на вашиот производ, топлина, и се промешува.Тоа ќе се вклопуваат непречено и ќе остане помеша без дополнителни адитиви.Оваа верзија на Флуидност додава префинета ГРОЗЈЕ вкус.Тоа НЕ содржат ВФ, PEG, или СТР.Тоа е вегетаријанска храна, органско, на не-ГМО, и 100% правни светот!Направен во САД!Како да се користи Флуидност : Едноставно се меша во 0.1 m L да 0.5 m L во грам на вашиот омилен се концентрира, distillate, или екстракт.Нанесете малку топлина и мешајте додека не се постигне саканиот конзистентност.За Источниот Брег Terpenes : Ние сме создадени најчиста, највисок квалитет на производи за вашите екстракти, дестилати, и концентрати.Нашиот комерцијален формули не се достапни никаде на друго место.Без разлика што ќе се меша со нашите производи, вие само ќе треба капка ® за да се создаде совршена конзистентност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Употреба на високотехнолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со шт

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б�

морнарица кратко sleeve кошула тмаица на жените кратко sleeve блузи божиќ кошула смешно резервоарот блузи, за

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална �

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси�

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит�

ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : Овие функционални стаклени чаши со двојно ѕидови дизајн кој ги штити рацете од scal

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето �

Scroll