Ново
Пневматски Струење Регулаторот 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка Проток на Гас се Прилагоди Вентил Конектор за Монтажа на Воздухот Контрола на Брзината, Кран,6mm

Пневматски Струење Регулаторот 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка Проток на Гас се Прилагоди Вентил Конектор

Достапност: Залиха
DEN 1161.60

Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Црево.Дизајн : Inline , 2 Начини.Течност Тип : Ер / Вакуум.Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : -750mmhg (10 Torr).Конектор Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Hose Design : Inline , 2 Начини Течност Тип : Ер / Vacuum Operating Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa)Негативен Притисок : -750mmhg (10 Torr)Температурата на работа Опсег : 0~60 CFit За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Polyurethane Quick Фитинг Материјал : Plastic Quick Фитинг Боја : Црна , Blue Package Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Fitting Model Број : SA4-12 Type : Fittings Product Име : Пневматски Проток Controller Fit За Цевка Големина на : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат�

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина �

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит�

Водоотпорен заштита за бебе облека.Големина : 312 месеци.33*33 CM.Ова бебе bibs е мека на допир и мека на бебето �

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл�

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафекуќа дизајн изгле�

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ�

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци�

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А�

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич�

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ�

Нашето бебе коса четка во собата е лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ова бебе коса чешел собата

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална �

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова�

Scroll