Ново
VR Силикони Interfacial Маска, Силикони Мие Лицето Подлога Sweatproof VR Лице Силиконска Маска Светлина за Блокирање VR(Црна)

VR Силикони Interfacial Маска, Силикони Мие Лицето Подлога Sweatproof VR Лице Силиконска Маска Светлина за

Достапност: Залиха
DEN 294.96

Употреба на високо-технолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со што ќе се добие подобра смисла на потопување во VR искуство.Едноставен за инсталација и употреба, ви овозможи да уживаат во добра поле на гледање, уживајте во вашиот VR од повеќето удобно и со подобро поле на гледање.Со одлично компатибилност, тој е дизајниран за Oculus Потрагата 2 VR игри слушалки, перат, лесен за чистење, практични.Ова око маска ви овозможува да носат удобно во игра, која е анти‑пот за да ги заштитите вашите слушалки.Око маска е направен од високо‑квалитет со силиконска, удобно да го допрам, безбедни и хигиенски, и не‑иритирачки за кожата.Функција : 1. Со одлично компатибилност, тој е дизајниран за Oculus Потрагата 2 VR игри слушалки, перат, лесен за чистење, практични.2. Едноставен за инсталација и употреба, ви овозможи да уживаат во добра поле на гледање, уживајте во вашиот VR од повеќето удобно и со подобро поле на гледање.3. Око маска е направен од високо‑квалитет со силиконска, удобно да го допрам, безбедни и хигиенски, и не‑иритирачки за кожата.4. Ова око маска ви овозможува да носат удобно во игра, која е анти‑пот за да ги заштитите вашите слушалки.5. Употреба на високо-технолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата, со што ќе се добие подобра смисла на потопување во VR искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : VR Силикони Око Cover Material : Silicone Color : Како што е прикажано во picture Fitment : Одговара за Oculus Потрагата 2 Тежина : Околу.36g/1.3 oz Application : Таа не само што го спречува пот, но исто така го спречува светлина истекување и ја подобрува VR искуство.Пакет Листа : 1 x VR Силикони Око Cover Note : 1. Ние сме само продажба за око маска, не вклучувајќи за Oculus Потрагата VR слушалки и други додатоци, ви благодарам.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Ве молиме имајте во предвид дека на стариот и новиот тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
VR Silicone Eye Cover
Material:
Silicone
Color:
As shown in the picture
Fitment:
Fit for Oculus Quest 2
Weight:
Approx.36g/1.3oz
Application:
It not only prevents sweat, but also prevents light leakage and improves the VR experience.
Package List:
1 x VR Silicone Eye Cover :
1. We are only sale for eye cover, not including for Oculus Quest VR headset and other accessories, thank you. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please note that the old and new type of the product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Поврзани производи

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заград

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на висо

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура...

Вистински ОЕМ замена дел.Fetco е една од најистакнат кафето производители на опрема во светот.Користете в

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење...

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Scroll