Ново
Wosune Капацитетот на Батеријата Монитор, Капацитетот на Батеријата Екранот 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Фирма за Дома за Капацитетот на Батеријата Статус за Батеријата(Зелено Свет

Wosune Капацитетот на Батеријата Монитор, Капацитетот на Батеријата Екранот 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Фирма за Дома

Достапност: Залиха
DEN 268.56

Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.Усвојување на високо спецификација занает, здрав и да се користи.Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.ПВЦ фолија на површината и може да се користат со доверба.Точно се прикаже процентот на капацитетот на батеријата и напон, интуитивно разбирање на капацитетот на батеријата статус. 1. Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.2. Опремени со прекинувач, на екранот може да биде исклучена, и нема моќ ќе се консумира.3. Точно се прикаже процентот на капацитетот на батеријата и напон, интуитивно разбирање на капацитетот на батеријата статус.4. ПВЦ фолија на површината и може да се користат со доверба.5. Усвојување на високо спецификација занает, здрав и да се користи.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Electricity Display
Material:
PCB/HTN
Optional Light Color:
Blue, Green, White
Display Range:
8-100V
Compatible Battery:
Lead-acid battery, lithium battery, lithium iron battery (can be set up by yourself)
Applicable Voltage:
12-84V
Operating Temperature:
-10~50℃
Size:
Approx. 6.1x 3.3 x 1.3cm / 2.4 x 1.3 x 0.5inch
Weight:
Approx. 20g
Package List:
1 x Display :
1 x Connecting Line :

Поврзани производи

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Дијаметар варијанса на не повеќе од 30 microns за доследно извршување на хранење и подобро 3 D печатење 3 D Solutec

ГМсе препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

【Компатибилен модел】Совршено се Вклопуваат за Fitbit Luxe, Само Случај, Вклучувајќи го 3Pack случај со чистењ

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕидмонтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој инова

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6...

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура ★LCD екран со теч

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Scroll