Ново
Хартиена Крпа за Носител со Челични Цевки 360° 6 Ноктот, Дупка-Слободен Ѕид Монтирани Хартиена Крпа се Тркалаат Решетката и Вртливата Кука за Кујна & Бања

Хартиена Крпа за Носител со Челични Цевки 360° 6 Ноктот, Дупка-Слободен Ѕид Монтирани Хартиена Крпа се Тркалаат

Достапност: Залиха
DEN 2349.60

【Вртливата Дизајн и заштедете Повеќе Простор】Ѕид-монтирани 360° rotatable крпа носителот дизајн, овој иновативен дизајн можат да се сместат повеќе предмети.Можете да го ротирате долниот лесно да се одржи или да се најде на кујнски прибор треба, на тој начин заштедувајќи повеќето од кујната & бања простор. 【Лесен Пристап Складирање】 Тоа исто така може да се користи за виси од суштинско значење кујнски прибор и туш фитинзи за лесен пристап.На поврзување на окно може да се ротира во 360° авион, без разлика колку тоа е во прилог, тоа нема да се приклонуваат, која совршено се решава лошите страни точка дека на јадицата е лесно да се приклонуваат.Вие не треба да се ископа внатре во вашите фиоки само за да го најдете она што ви треба најмногу. 【Издржлив Материјал】Направен од високо квалитетни, безбедни и безопасни материјали кои се цврсти и издржливи, водоотпорен, нафта и отпорни на влага.Покрај тоа, силно лепило е цврсто прикачена на ѕид и има силна носивоста.На лесна вртливата кука со челични цевки може да се сместат кујнски прибор, кујна, хартија за крпи,Партали, кујна пластични заврши и бања прибор,Тоа е од суштинско значење и практични gadget да се направи вашиот дом почиста. 【Лесно да се Инсталира】Не треба да се вежба дупки, без оштетување на ѕидот,ова крпа рек кука со челични цевки има флексибилен дизајн кој може да се погодно планината повеќе организаторите со комбинирање на компонентите што го прави повеќе здрав и ефикасно. 【Забелешка и услуга】 Тоа може да биде инсталиран на мазни ѕидови, како што се плочки, стакло, или мермер.Не се погодни за прав ѕидови, позадина, нерамни површини, варосани ѕидови.Ние обезбедуваме 60-дневниот гаранција за парите назад и живот по-продажбата поддржува.купи со доверба и да уживате во одлична шопинг искуство сега !. ♥ На лесна 360 ° rotatable кука има 6 куки дека може да се прошири и да се ротира.♥ Лесно да се инсталира и може да се расклопуваат, ако е потребно.Уредни и лесно да се користи.♥ Сите дневни потреби се уредно организирани и ставен во неа.Ви донесе neater и почиста простор.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Материјали : ABS, од Нерѓосувачки Челик, Инсталација Тип : самолепливи база на планината Големина : 103mm x 119mm / 103mm x 385mm (со прачка) Боја : Сина КОЛИЧИНА : 1 Сет ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Сет Лесна Ротирачки Кука Со Челични Цевки Информации : 1.Ве молиме да се осигурате дека ѕидот е мазна доволно кога pasting, и не сноси тежина во рок од 12 часа по pasting.2.Ако има потреба да се носи поголема тежина, препорачливо е дека ѕид засилување завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци�

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура ★LCD екран со теч

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат�

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ�

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н�

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А�

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси�

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит�

Вистински Кујна Алатка за Деца – Овој сет содржи : 1 x голем, 1 x медиум, и 1 x мали (Боите можат да се разлику�

Scroll