Ново
HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала Buick Excelle,360°на Ротација Елиминирање на Слепи Точки,2 Пакет (Големина : D: D)

HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала Buick Excelle,360°на

Достапност: Залиха
DEN 304.08

Се прошири вашето поле на визија : Сите конвексни огледала се опремени со прилагодливи ротирачки заграда, обезбедување на 360 ° на ротација + 20 ° прилагодливи страна огледало слепа точка, максимизирање на визуелни агол и зголемување на безбедноста на дневно возење.Оваа слепа точка огледало е идеален за автомобили, камиони и минибуси.Елиминација на слепи точки : слепата точка огледало може да обезбеди широко поле на визија на двете страни од возилото за да се елиминира слепи точки, особено кога се вози со голема брзина на зафатен expressways, со цел да се избегнат несреќи или судири при менување ленти или наназад.Одличен квалитет : Искривено огледало и frameless дизајн, оваа high-definition стакло може да ви даде појасна и поголеми слики од други слепа точка огледала, IP65 водоотпорен, ' рѓа доказ, стакло не магла, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Две инсталација методи : 1. Со база, аголот на гледање може да се менува флексибилно; 2. Фиксни на rearview огледало без користење на базата.Обезбедување на квалитет и посветеност : Обезбеди една година замена политика.Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компатибилни со слепа точка огледало Buick Excelle, но исто така компатибилна со многу други автомобил models Shape : Долги рамни, на плоштадот сектор, round Size : 4 различни sizes Material : Високо-квалитетна ABS пластика база, high-definition стакло, glue Color : Црна base Weight : За 30g Packing : 2*Слепа Точка Mirrors Features : Нема border Rotation агол : Обезбеди 360°на ротација + 20°adjustable Advantages : Frameless дизајн, нема поле на визија блокирање, обременето view Instructions : 1. Го изберат правото слепа точка огледало според вашиот автомобил rearview mirror2. Се утврди најдобрата локација за вашето поле на view3. Изберете добра локација за чистење и чувајте го dry4. Ставете слепа точка огледало на rearview mirror5. Не дозволувајте слепа точка огледало дојде во контакт со вода во рок од 24 часа за да се постигне најдобар вискозност.Обезбедување на квалитет и Посветеност : Овој производ е строго се тестираат пред да замине на фабриката.Ако тоа е оштетени за време на транспортот, ние веднаш ќе го замени производот за вас.Сите производи се обезбеди една година замена политика.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, или се најде проблеми при користење на овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас на сите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Среќен шопинг!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нуд

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Садот за миење се користи за да се поправат пеење на сад, потпишувањето сад можат да седат на мат подобро

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара Н

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функци

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : Плитки Контактот Има Целосна полски Хром Финиш.БРЗ АНГАЖМАН : 12 Точка Штекер со Fa

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура ★LCD екран со теч

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Вистински Кујна Алатка за Деца – Овој сет содржи : 1 x голем, 1 x медиум, и 1 x мали (Боите можат да се разлику

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Scroll