Ново
Suoman 3-Пакет за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Екран Заштитник, 2.5 D 9H Цврстина Екран Заштитник Калено Стакло за Фосилни Генералот 6 Жени Smartwatch [Анти-Нула]

Suoman 3-Пакет за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Екран Заштитник, 2.5 D 9H Цврстина Екран Заштитник Калено

Достапност: Залиха
DEN 191.76

【Компатибилен модел】Само Одговара за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Калено Стакло Екран Заштитник , Нудиме целосна заштита sercure, да имате ново искуство.ве молиме потврдете го на модел големина пред да го купат. 【Производ Материјал】Стакло материјал, со high-definition транспарентен филм, ви дава подобро чувство отколку гол екран. 99.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот нечистотија, прав и масло од остатоци од отпечатоци од прсти. 【Карактеристики на производот】9 H Тврдост / Ултра-Тенок / HD Јасно / Лесно да се Инсталира / Меур-Free / Случај Пријателски / Зголемување на Електростатско Адсорпција. 【 комплет и Инсталација】3*Екран заштитник, инсталирајте за полнење*3, инсталација настава.Топло потсетување, ви препорачуваме чистење на Екранот пред инсталацијата, а потоа трпеливо се држиме до умерен филм на објективот на екранот за да се постигне меур-бесплатна инсталација. 【По продажба на Услуги】ако имате било какви прашања или производ проблем, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и направи најдобра услуга за вас.Компатибилен модел : Совршено се Вклопуваат за Фосилни Генералот 6 42mm Жените Smartwatch,★Функција и Карактеристики ★ Меур-Слободно : лесен за инсталација и нема меур или други лош ефект на Анти-отпечатоци : отпечатоци од прсти брзо ќе исчезне автоматски во заштитно стакло.2.5 D цел Екран Покриеност : сите нови производ со целосно покривање на екранот, вклучувајќи го екранот и куќиштето.целосна заштита, не влијаат на допир.Направи со висок квалитет индустрија-одделение 9h цврстина стакло, заштита од случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти HD Јасно : 0.25 mm дебелина / 99% транспарентност, hydrophobic, анти-нафта и анти-отпечатоци слој, ви обезбедува со кристално јасна гледање искуство. ★Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производ, инсталација или употреба на процесот.Suoman ќе направи најдобра услуга за вас, се додека не го реши вашиот проблем★.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближн

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

Дрво.Сите Рачно Изработени : Изработени Од Еколошки & Високо Квалитетни Пвц Дрво, Без Употреба На Токсич

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалит

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура...

ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : Овие функционални стаклени чаши со двојно ѕидови дизајн кој ги штити рацете од scal

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

Scroll