Ново
Calvas 2.4 G на Воздухот Глувчето Пренослива Безжична Тастатура Мулти-јазик Далечински Управувач 6-Оска на Движење Сензори За Smart TV Андроид ТВ КУТИЈА PC - (Боја: францускат

Calvas 2.4 G на Воздухот Глувчето Пренослива Безжична Тастатура Мулти-јазик Далечински Управувач 6-Оска на

Достапност: Залиха
DEN 839.76

Боја : Француска Верзија.Супер Комбо : .На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функцијата на воздухот глушец, тастатура и Android далечински управувач. 2.4 G Безжична Конекција : . 2.4 G безжична конекција преку USB приемник, plug and play, уживаат голем дострел безжична контрола и до 10 метри.Овој руски и англиски верзија 2.4 G 6-Оската Воздух Глувчето е далечински контролер со функцијата на воздухот глувчето и тастатурата.Тоа може да се обезбеди луѓето уникатен и способни алатка за да работат на нивниот КОМПЈУТЕР, на smart TV, андроид ТВ Кутија, media player, на set top box, едноставно со движи директно во воздухот.Тоа е plug and play, едноставно и мазно.Мини тастатура овозможува за полесно пишување.Карактеристики : Супер Комбо : На руски и англиски верзија далечински контролер доаѓа со функцијата на воздухот глушец, тастатура и Android далечински управувач.2.4 G Безжична Конекција : 2.4 G безжична конекција преку USB приемник, plug and play, уживаат голем дострел безжична контрола и до 10 метри.6-Оската Сензори : 6-Axis сензор му овозможува да смисла на промена на насока и брзина.Само преместете ја во воздух за да точно се контролира уреди.Безжична Тастатура : 46 копчињата на тастатурата, удобно да слајд од копчето за скролување, лесно за ракување.Само да седат назад на каучот за контрола на вашите уреди.Широко се Користи : Компатибилен со Android, Windows и Linux оперативен СИСТЕМ.Погоден за Smart TV, Андроид ТВ Кутија, Сите-во-едно КОМПЈУТЕР, Лаптоп, лцд проектор и сл.Забелешка : За Smart TV или Smart Проектор корисници, пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ТВ или Проектор може да биде поврзан со тастатурата или глувчето и да го користите нормално (може да тест со користење на глувчето).Спецификации : Пренос & Контрола : 2.4 GHz The Сензор : 3-Жиро + 3-Gsensor Amount на копчињата : 46 Remote Контрола на Далечина : 10m Battery : Вграден-во 180m Ah литиум battery Working Струја : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

По неколку полирање процеси, не burrs и нема повреда на рацете.Оваа лента е еднократно, и можете да го корис

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафекуќа дизајн изгле

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6...

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Имајте на ум : вие мора да најдете додатоци кои работат со вашиот мебел материјал.НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИ

Секоја Единица Содржи (1) 6 Брои Пакет на Бонбони Барови, Кој (2) Оригиналниот Вкус, (2) Зачинета Вкус, и (2) Ци

Scroll