Ново
Heayzoki Воздух Мелница Г.С./CCW Брзо Прилагодливи Воздух Мелница Лесни Висока Јачина Мелница Долг животен Век Висока Стабилност

Heayzoki Воздух Мелница Г.С./CCW Брзо Прилагодливи Воздух Мелница Лесни Висока Јачина Мелница Долг животен

Достапност: Залиха
DEN 921.60

Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесна и едноставна за ракување.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и долг животен век.Мала тежина, висока стабилност, брз брзина, висока јачина и долг животен век.Двојна ротација мелење метод прави полирање ефект повеќе униформа и мазна.Може да се управува со една рака, додека обезбедување на најдобри перформанси, значително намалувајќи оператор замор.Функција : 1. Мала тежина, висока стабилност, брз брзина, висока јачина и долго услуга life2. Може да се управува со една рака, додека обезбедување на најдобри перформанси, значително намалувајќи оператор fatigue3. Двојна ротација мелење метод прави полирање ефект повеќе униформа и smooth4. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и долго услуга life5. Вклучувајќи 1 сет за инсталација на алатките, лесен и едноставен за operate Specification : Предмет Тип : Пневматски Мелење Machine Material : Alloy Air Потрошувачка : 3 CFMNo-оптоварување на ветер : 2000 rpm Air Притисок : 90 PSI Пакет Листа : 1 x Пневматски Мелење Машина 1 Сет за Инсталација на Алатките 1 x Аналитички Дијаграм.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Pneumatic Grinding MachineMaterial
Air Consumption:
3CFM
No-load Speed:
2000 rpm
Air Pressure:
90PSI
Package List:
1 x Pneumatic Grinding Machine  :
1 Set Installation Tools  :
1 x Analytical Diagram :

Поврзани производи

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

ГМсе препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Синтетички единствена.Гума.Увезени.Underfoot, а REVlite midsole и шестзачинети агрес

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура ★LCD екран со теч

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Scroll