Ново
MyVolts 9V Адаптер за Напојување Замена за Робертс Еколошката 7 DAB Радио - НИ Приклучок

MyVolts 9V Адаптер за Напојување Замена за Робертс Еколошката 7 DAB Радио - НИ Приклучок

Достапност: Залиха
DEN 818.40

Оваа 9 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Робертс Еколошката 7 DAB Радио - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Робертс DAB Радио Еколошката 7?Оваа 9 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Робертс Еколошката 7 DAB Радио.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Робертс Еколошката 7 DAB Радио - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

МАЛА КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА ' Рѓа отпорни обложени тешки челична рамка w / бела завршница.КАРАКТЕРИСТИ

ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : Овие функционални стаклени чаши со двојно ѕидови дизајн кој ги штити рацете од scal

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Компатибилен】Сосема нов центар конзола капак покритие за Chevrolet Пионер / Пионер EXT 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 20

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Електростатско прав боја отпорен на корозија 100 проценти притисок тестирани за да се спречи протекувањ

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Scroll