Ново
Графит Род Мешајќи Јаглерод Род 1/2 За Топење Мешање на Злато & Сребрена 2 BUC (9B) NOVELTOOLS

Графит Род Мешајќи Јаглерод Род 1/2 За Топење Мешање на Злато & Сребрена 2 BUC (9B) NOVELTOOLS

Достапност: Залиха
DEN 2277.60

2 ПАРЧИЊА - 1/2" Дијаметар x 12" Долго.ЗА МЕШАЊЕ НА МЕТАЛ ДОДЕКА ТОПЕЊЕ НА ЗЛАТО & СРЕБРЕНА.ГРАФИТ РОД 1/2" ЈАГЛЕРОД МЕШАЈЌИ ПРАЧКИ.Ова мешање прачки се 1/2" во Дијаметар, за употреба кога се топат и мешајќи.Овие прачки се подебели дијаметар големина за поголеми количини на метал.Промешајте вашите скапоцени метали, остатоци од метали, додека топење.На јаглерод род се користи при топење на метали со Факел, во Гас или Електрични Топење Furnaces.Род се користи за мешање на стопен метал, со цел да се добие добар хомогена мешавина од легури во Злато, Сребро, Месинг. 1/2" Дијаметар x 12" Долго (2 ДЕЛ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура...

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Пета влошки се направени од мека пена и потапсорбирање на ткаенина, оси

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

Scroll