Ново
ROEOLNIL Рачни Риба Пронаоѓач Преносни Риболов Кајак Fishfinder Риба Длабочина Пронаоѓач Риболовни средства со Sonar Трансдуцерот и LCD Дисплеј

ROEOLNIL Рачни Риба Пронаоѓач Преносни Риболов Кајак Fishfinder Риба Длабочина Пронаоѓач Риболовни средства

Достапност: Залиха
DEN 751.20

Риби и дното контура отчитување : риба пронаоѓач преносни пронаоѓа и прикажува вода длабочина, приближното риба локација, краток батеријата за штедење; осветлување на владата; риба аларм; единица мерка.Нормално риболов длабочина пронаоѓач поддржува 4-5 часа континуирана работа со нови батерии.Отворите батеријата за штедење може да се работи дури и подолго.Издржливи ЕВА Случај:Тешко ЕВА случај е корисна и удобно рака носат на рака.Уживајте во вашето следно патување и авантура заедно со вашите важни gadget, многу се организираат и место тоа за неколку секунди и лесно да се носат премногу, вашиот уред ќе совршено се вклопуваат внатре ад нашите заштитни и специјализирани складирање само за вашиот уред.Боја : Жолта.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани

Вистински Кујна Алатка за Деца – Овој сет содржи : 1 x голем, 1 x медиум, и 1 x мали (Боите можат да се разлику

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот види подолу.Оригиналниот дизајн обез

ГМсе препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Scroll