Ново
Стакло Бизнис Картичка Случај, Гроздобер Трајни Канцеларија Името Картички Екранот за Носител со Капак рачно изработени Професионални Канцеларија Десктоп Countertop ?

Стакло Бизнис Картичка Случај, Гроздобер Трајни Канцеларија Името Картички Екранот за Носител со Капак рачно

Достапност: Залиха
DEN 335.76

УНИКАТЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - елаборатот добро и структура, на посебен дизајн дава спречување на жалба до вашата работа простор.Отворениот проект за лесен пристап.Модерен и едноставен стил, таписерии и елегантен дизајн може да се пречека се покаже вашата работа став и да привлече што повеќе внимание на вашето име картичка од others.CLASS И МЕТАЛ - Овој бизнис картичка носители направени од премиум метал и елегантни стакло.Изградбата е доста солидна и овие се совршени за кога има толку многу карти, дека таму не е ли простор за твое!Само стави ги сите тука и да сте и го направи вашиот картички повеќе видливи и исчистени областа.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ - Со огледало на дното може да се одразат на бизнис картичката се направи оваа носителот изгледа повеќе стилски.Специјалниот дизајн често се користи како фантастичен подарок за Бизнис Партија, Деловен Состанок, Нова канцеларија, Награда за вашиот ко-работник и др.Рачно изработени бизнис картичка организатор едноставен, но модерен и мешавини и со било décor.ШИРОКО се КОРИСТИ - Desktop бизнис картичката во држачот е одлична за шоу материјали, канцеларија, Хотел, сала за конференции, контра, прием табела.Чисто стакло држачот на прикажува сите на вашите бизнис картички и да ја задржите вашата канцеларија шалтери и бироа чисти.И издржливи и дебело стакло е лесно да се одржуваат, можете да ги избрише организаторот со влажна крпа.ВАШАТА НАСМЕВКА Е НАШ ПРИОРИТЕТ - Pls проверете ја големината на детал во слика пред да ја купите.Секој објект е преполна доста добро и заштитени во совршена состојба.Било каков проблем, добредојдени да ни пратите е-мејл за услуги на клиентите, која ќе го направи купувањето апсолутно ризик.И се надеваме ќе имаат пријатен шопинг искуство.ЗОШТО ВИ ВРЕДИ ДА се ИМААТ НАШИОТ БИЗНИС КАРТИЧКИ НОСИТЕЛОТ ✬Бизнис картичка носителот на решетката за стандардна големина на бизнис карти ✬Стакло бизнис картичка во држачот е толку јасно да се прикаже вашиот бизнис картички.Транспарентен функција им овозможува на вашите картички може да се чита ✬Јасна бизнис картичка носителот чува вашата канцеларија шалтери и биро уредната и да зачувате простор ✬Бизнис картичка стои со елегантен изглед, совршен за вашата канцеларија или дом ✬Функционална маса оркестарот и совршен подарок за клиентите,колеги,пријатели или членови од семејството ✬Модерна 2. Ве молиме чисти прстен кутија со стакло почиста и мека крпа; 3. Ова го прави 1-2 см разлики поради прирачник за мерење; 4. Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од слики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет�

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо�

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас�

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно �

Scroll