Ново
MOVA Политичката Карта Жолта Свет 4.5

MOVA Политичката Карта Жолта Свет 4.5

Достапност: Залиха
DEN 4320.00

Класичен гроздобер инспирирани од мапата на светот со топла палета на жолти нијанси.Земји се прикажани во различни бои и граници, и многу лесно се препознаваат за префинет, но антички изгледаат и се чувствуваат.MOVA Свет користи соларна ќелија технологија за да ја ротирате тивко на сопствените со било амбиентниот внатрешна светлина или индиректна сончева светлина, без батерии или жици се потребни.Не-токсични течности, одмор помеѓу внатрешниот и надворешниот акрилик школки за ниско-триење на животната средина.Мерки 4.5 инчи во дијаметар, кој влегува во вашата дланка; малку поголеми од софтбол.По база на собранието, мерки околу 7 инчи во висина и тежи 4 кг.Свет доаѓа со лесен-за-да се соберат 3-фронт акрилик стојат и прирачник за корисникот, сите во безбедна пена пакување.Уникатен подарок објект за дома декоратерите, технолошки гикови, светски патници, астрономија ентузијасти, воспитувачи, корпорација подароци и лице кое веќе има сè.Земјината топка е тивок движење се одразува на постојана ротација на земјата, додека предизвика разговор и се прашувам за секој кој доаѓа во својот пат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Идеална замена на оваа батерија терминал е директна замена за corroded или носење на оригинална опрема бат

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Брзина хеликс дизајн за три пати побрзо дупчење од стандардните рамки.Последните 50 проценти повеќе од в

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Вистински Кујна Алатка за Деца – Овој сет содржи : 1 x голем, 1 x медиум, и 1 x мали (Боите можат да се разлику

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Data Hold функција.Батеријата индикатор.Преоптоварување совети.Автоматско shutнадолу.Максимална минимална

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на б

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

Производителот гаранција може да не се применува.Службен Премиер Лигата 2021 / 22 Adrenalyn XL Тргување Картички

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

12 V 7 AH 12 Volt 7 Amp Час Запечатени оловни Батеријата со Ф1 Терминал (.187" Лопата).Димензии : 5.94" x 2.57" x 3.86" Тежина : 4

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

Зголемување на автентичноста на вашата RC Модел.Пакет се вклучени : 3pcs x RC Автомобил Минијатурни Багаж Сл

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

Scroll