Ново
HAILAN-H Длабочина Finders Риба Пронаоѓач Подводни Риболов Двојно Камера Светилка 30LEDs 7Inch 15 МИЛИОНИ 30M 50M IP68 Водоотпорен за МРАЗ/Море/на Реката Риболов Fishfinder за Рекреативен

HAILAN-H Длабочина Finders Риба Пронаоѓач Подводни Риболов Двојно Камера Светилка 30LEDs 7Inch 15 МИЛИОНИ 30M

Достапност: Залиха
DEN 1583.76

Јасно прикажување на слики со HD 1000 TVL мегапиксели риболов камера.Континуирано користење на времето на батеријата е до 8 часа,за статус на Батеријата.Водоотпорен,Алуминиум легура 90 Степени риба модел дизајн,Ладно отпорни, водоотпорен и се повлече отпорни на кабли.Достапните камера продолжување кабел должина : 15 милиони ,15pcs бели Led диоди, 15pcs инфрацрвени сијалици, висок интензитет.7 инчен TFT колор монитор со сонцето-стакло за светла околина надвор. 4 различни LED статус : Бела LED на、IR LED на、сите ДОВЕДЕ на、сите ПРЕДВОДЕНА од надвор,исто така, може да се прилагоди на LED осветлувањето за да се добие повеќе подобар квалитет на сликата.Апликацијата Областа:Следење aquaculture, Подводно истражување, Океанот/Мраз/Езерото риболов, пливање/нуркање/нуркањето се сите достапни.Риболов Камера Опис : Овој производ гледате сега е најновата популарна, fashional, добар изглед и удобен Подводни Видео Камера Систем.Тоа не само што е голема и екран во боја, но, исто така, има висина дефиниција камера која има 1000 HD TV линии. 15pcs бели Led диоди, 15pcs инфрацрвени сијалици, висок интензитет.4 различни LED статус : Бела LED на、IR LED на、сите ДОВЕДЕ на、сите ПРЕДВОДЕНА од надвор,исто така, може да се прилагоди на LED осветлувањето за да се добие повеќе подобар квалитет image Display : Прикажи Големина : 7 inch Display Резолуција : 480*960 Monitor Влезен Напон : 12 V DCCamera Image Сензор : CMOS Sensor IP68 Waterproof Viewing Агол : 90 Degrees Visible растојание ( бистра вода ) : 1-3m Night Визија : 15pcs бели Led диоди, и 15pcs инфрацрвени лампи.Камера : 1000 TVL/Алуминиум alloy Battery : Батерија : 4500 AHPower Кутија : Батеријата status The продолжение користење на времето на батеријата : околу 8 hours Real Picture Package Содржина : 1* Случај И Monitor1* Камера И Cable1* Батеријата (Моќ за Контрола на Кутија)1* Charger1* Float1* Сонцето Visor1* Accessories1* Cover1* Bandage1* Упатство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

ВАЖНО! Ова е слепа 27.5" широк за да се овозможи за монтажа на слепи, во внатрешноста на 28" широк прозорец.А

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафекуќа дизајн изгле

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Производ Целата Сушени Shrimps (Пакување од 2).Овој пакет нема хемиски конзерванси или каква било мешавина

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll