Ново
MECCANIXITY Капе Emitters Двојна Глава Прилагодлив 360 степени Портокал за 1/4 Наводнување Цевка Цевка Пакет од 8

MECCANIXITY Капе Emitters Двојна Глава Прилагодлив 360 степени Портокал за 1/4 Наводнување Цевка Цевка Пакет

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводнување.Вкупна Висина : 205mm(8.07 Инчен); Одговара Цевка Големина : 1/4"(4mm Внатрешна Кол/7mm Надворешниот Кол); Работен Притисок : 1.0-2.5 KG; Прилагодливи Проток Опсег : 0-140 L/H; Спреј Радиус : 0-1m;Пакет Содржина : 8 x Капе Emitters.На sprinkler е 360 степени и прилагодливи, може да се прилагоди на проток со нарезници капа.Удел е доволно долго за цврсто фиксиран во почвата и лесна инсталација, без алатки.Проверете дали цревото е мека пред поврзување(со натопување на крајот на цревото во топла вода), тогаш можете да го инсталирате лесно; ве Молиме проверете ја големината внимателно пред да нарачате.Што е ова?Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводнување.Што ќе добијам?Материјал : Пластика; Вкупна Висина : 205mm(8.07 Инчен); Одговара Цевка Големина : 1/4"(4mm Внатрешна Кол/7mm Надворешниот Кол); Работен Притисок : 1.0-2.5 KG; Прилагодливи Проток Опсег : 0-140 L/H; Спреј Радиус : 0-1m; Пакет Содржина : 8 x Капе Emitters Are има некои предности на производот?На sprinkler е 360 степени и прилагодливи, може да се прилагоди на проток со нарезници капа.Удел е доволно долго за цврсто фиксиран во почвата и лесна инсталација, без алатки.Она што треба да го забележи?Проверете дали цревото е мека пред поврзување(со натопување на крајот на цревото во топла вода), тогаш можете да го инсталирате лесно.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да нарачате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Scroll